Po niemal 33 latach jedna z najbardziej kultowych gier, jaką jest Pac-Man, została udostępniona za darmo pod nazwą Pac-Man + Tournaments, która oprócz standardowej planszy oferuje również turnieje z nowymi labiryntami i rankingami. Namco zdecydowało, że granie w wersję, którą znamy od początku,  będzie bezpłatne. Co innego, gdyby gracz zdecydował się walczyć w turnieju, którego zasady są dość proste – trwa on przez siedem dni i na końcu każdego producent wypuszcza nowy labirynt. By wziąć w nim udział trzeba zapłacić żetonem, który można kupić za pośrednictwem aplikacji; dziesięć ich kosztuje 99 centów , 25 – 1,99  dolara, a 3500 można nabyć już za 100 dolarów bez centa.

Rozgrywka jest intuicyjna – przeciąganie palcem po ekranie powoduje, że Pac-Man zaczyna krążyć po planszy zgodnie z naszym ruchem, oczywiście, jeśli nie jest on ograniczony przeszkodą. By zanurzyć się we wspomnieniach wystarczy pobrać grę ze Sklepu Play. A czy Wy już zebraliście wszystkie kuleczki?

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Herman Żatuchin