Alcatel 3, android go

Cenisz tylko bezramkowość? Tańszych smartfonów nie znajdziesz

Newsy

Trend na bezramkowe smartfony przybiera na sile. Coraz więcej producentów wprowadza je do swojego portfolio i coraz więcej z nich decyduje się na zmniejszenie ramek wśród urządzeń z niższych półek cenowych. Alcatel poszedł o krok dalej.

Android GO i brak ramek? Oto Alcatel!

Jeśli lubicie ładnie wyglądające smartfony, a jednocześnie nie wymagacie lidera wyników wydajnościowych ten model może być dla Was. Android GO jest specjalną wersją systemu, która zapewnia dobrą i optymalną pracę na słabszych urządzeniach. Pierwszymi smartfonami z odchudzonym robocikiem są Alcatel 1x, 3 oraz 3x.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Ghostbusters na Androida!

W przypadku tego pierwszego mówimy o 5,5-calowym wyświetlaczu o rozdzielczości HD+ (720 x 1440 pikseli) i proporcjach 18:9. W środku 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Z tyłu 8-megapikselowy aparat główny, z przodu 5-megapikselowa kamerka selfie. Android Oreo preinstalowany.

Alcatel 3 oraz 3x na razie nie zdradzają wielu tajemnic. Wiemy, że będą to już smartfony wyposażene w skaner linii papilarnych czy też podwójny aparat główny, co można zobaczyć na grafikach. Wszystkie modele charakteryzuje jednak jedna ważna cecha – bezramkowość.

Źródło: evleaks


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x