miui 9, global beta, testy

Masz nowe modele Xiaomi i chcesz testować MIUI 9? Napisz!

Newsy

Xiaomi po raz kolejny wychodzi z propozycją dla odważnych. Jeśli posiadacie nowe modele smartfonów chińskiego producenta i chcecie wziąć udział w beta testach nowej wersji oprogramowania, złóżcie swoje podanie. To proste!

Xiaomi szuka testerów

Dla kogo? Dla posiadaczy Xiaomi Redmi 5, Redmi 5 Plus oraz Redmi Note 5 Pro. Producent poszukuje testerów MIUI 9 w wersji Global Beta. Oprócz posiadania smartfona musicie także potrafić komunikować się w języku angielskim, posiadać komunikator QQ (inny nie jest akceptowany), mieć wiedzę na temat testowania ROMów oraz być aktywnym na forum. Z pełną listą wymagań możecie zapoznać się w oficjalnym ogłoszeniu.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Wznowiono aktualizację do Oreo dla Galaxy S8!

Do kiedy? Czas na wysłanie aplikacji macie do 1 marca. W ciągu 2-3 dni powinna nadejść informacja zwrotna w postaci wiadomości prywatnej czy zostaliście wytypowani jako nowi testerzy. Proces składania podania jest bardzo prosty. Najpierw należy pobrać aplikację MIUI Forum na przykład ze Sklepu Play, a następnie wypełnić kwestionariusz w zakładce „Recruitment”.

Powodzenia!

źródło: MIUI


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x