Xiaomi po raz kolejny wychodzi z propozycją dla odważnych. Jeśli posiadacie nowe modele smartfonów chińskiego producenta i chcecie wziąć udział w beta testach nowej wersji oprogramowania, złóżcie swoje podanie. To proste!

Xiaomi szuka testerów

Dla kogo? Dla posiadaczy Xiaomi Redmi 5, Redmi 5 Plus oraz Redmi Note 5 Pro. Producent poszukuje testerów MIUI 9 w wersji Global Beta. Oprócz posiadania smartfona musicie także potrafić komunikować się w języku angielskim, posiadać komunikator QQ (inny nie jest akceptowany), mieć wiedzę na temat testowania ROMów oraz być aktywnym na forum. Z pełną listą wymagań możecie zapoznać się w oficjalnym ogłoszeniu.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz też: Wznowiono aktualizację do Oreo dla Galaxy S8!

Do kiedy? Czas na wysłanie aplikacji macie do 1 marca. W ciągu 2-3 dni powinna nadejść informacja zwrotna w postaci wiadomości prywatnej czy zostaliście wytypowani jako nowi testerzy. Proces składania podania jest bardzo prosty. Najpierw należy pobrać aplikację MIUI Forum na przykład ze Sklepu Play, a następnie wypełnić kwestionariusz w zakładce „Recruitment”.

Powodzenia!

źródło: MIUI
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.