Who ya gonna call? Ghostbusters! Myślę, że tę frazę i melodię do niej kojarzycie w znakomitej większości. Już wkrótce będziecie mogli sobie przypomnieć dawne czasy, wcielając się w Pogromcę Duchów roku 2018, który będzie siał postrach ze smartfonem w dłoni.

Sony przygotowuje Ghostbusters w wersji AR

Na YouTube można zobaczyć pierwszy zwiastun zapowiadający grę Ghostbusters World w wersji AR. Za produkcję odpowiedzialne jest Sony. Demo gry będzie można sprawdzić na targach Mobile World Congress 2018 rozpoczynających się już po weekendzie.

Zobacz też: GBoard zaktualizowany – co nowego?

W grze znajdziemy duchy nie tylko znane z filmów, ale także komiksów i gier. Zostaną także zaprojektowane nowe straszydła, specjalnie do nowej produkcji. Ghostbusters World zostanie oficjalnie zaprezentowany w marcu na konferencji Game Developers Conference. Gra ukaże się na smartfonach z Androidem oraz iOS.

Czy osiągnie taki sukces jak Pokemon Go studia Niantic? W tym momencie powątpiewam. Niemniej dobrze mieć na rynku kolejną, miejmy nadzieję, dobrze zaprojektowaną grę wykorzystującą otaczającą nas rzeczywistość.

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.