Razer Phone może nie jest idealnym smartfonem, jednak dla ludzi znających markę Razer i korzystających z jej produktów może być to jeden z priorytetowych zakupów. Wkrótce będą mieli ku temu doskonałą okazję, ponieważ Razer Phone właśnie trafia do Play!

Przedsprzedaż trwa

razer phone design

Obecnie telefon jest dostępny jedynie w przedsprzedaży – na dostawę musimy trochę poczekać, rozpocznie się ona dopiero po 1 marca. Obecnie zamówimy go tylko w sklepie internetowym Play, jednak po rozpoczęciu sprzedaży będzie dostępny także w salonach. Telefon dostaniemy zarówno w ofercie z abonamentem, jak i bez umowy. W tym drugim wypadku cena wyniesie 3199 zł. Do końca marca telefon będzie sprzedawany wyłącznie w Play, nie wiadomo co będzie później. Prawdopodobnie Razer Phone uniknie brandu operatora. Niestety, nie jest to pewna informacja, sam rzecznik Play ma problemy z odpowiedzią na to pytanie.

Zobacz też: Aż 18 GB Internetu za darmo w Play! Tidal i Showmax w prezencie

Warto?

No to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Razer Phone to kawał porządnej elektroniki i nietypowych rozwiązań, wszystko opisał już dawno temu Mariusz. Z drugiej strony ten telefon wcale nie jest niezastąpiony, szczególnie że wkrótce premiera nowego flagowca Samsunga.

Źródło: Blog Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.