Galaxy S4 Mini znaleziony na stronie Samsunga

Newsy

W piątek pisaliśmy o przeciekach dotyczących Samsunga Galaxy S4 Mini. Dzisiaj natomiast na stronie producenta znaleziono potwierdzenie tego, że faktycznie takie urządzenie jest planowane i pewnie już niedługo zawita na rynku. Wiemy także, jakie wersje trafią do sprzedaży. Otóż na Twiterze użytkownika st7761 pojawił się fragment zrzutu ekranu ze strony Samsunga, na którym widzimy kilka modeli z rodziny GT-i919x, odpowiadającej właśnie modelowi Galaxy S4 Mini. Zaznaczone modele zapowiadają nam następujące warianty mniejszej wersji nowego flagowca od Samsunga:

  • GT-I9190 = HSPA+ z czterordzeniowym procesorem
  • GT-I9192 = Dial-SIM HSPA+  z dwurdzeniowym procesorem
  • GT-I9195 = wariant z  LTE
  • GT-I9198 = wariant na rynek chiński

Przypomnijmy jeszcze szybko specyfikację, która pojawiła się w poprzednim przecieku. Galaxy S4 Mini ma być wyposażony w 4,3-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości qHD. Oprócz tego oczywiście nakładka TouchWiz Nature UX 2.0 i Android w wersji 4.2.2. Wcześniej przewidywano dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1.6 GHz, teraz jak widać powyżej, możemy także spodziewać się wersji z czterordzeniowcem. Premiery należy oczekiwać w okolicach czerwca/lipca.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]
źródło: sammobile.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x