Najnowszą aktualizację Snapchata można albo pokochać, albo znienawidzić – mam jednak wrażenie, że większości osób się ona nie podoba. Skalę problemu obrazuje m.in. petycja prosząca o przywrócenie starego interfejsu, którą do dziś podpisało ponad milion użytkowników. Dziś całą sprawę finalnie skomentował Team Snapchat. Jeśli nie jesteście fanami nowego wyglądu aplikacji, to odpowiedź raczej Was nie zadowoli.

Nie będzie powrotu do dawnego interfejsu

Jak możemy dowiedzieć się z oficjalnej odpowiedzi ekipy stojącej za Snapchatem, firma rozumie, że niektórzy użytkownicy mogą czuć się niekomfortowo podczas korzystania z kompletnie zmodyfikowanego interfejsu aplikacji. Celem zmian było umożliwienie użytkownikowi jeszcze lepszego kontaktu z osobami, na których naprawdę mu zależy. Twórcy programu w swojej wypowiedzi podkreślają, że Snapchat nieustannie uczy się naszych nawyków, co w konsekwencji będzie powodowało faworyzację osób, z którymi komunikujemy się najczęściej na naszej liście wiadomości i stories.

Zobacz także: Czy to już koniec karty SIM? Nadchodzi nowa era telekomunikacji.

Niestety, poprzedni interfejs aplikacji nie zostanie przywrócony. Firma zapowiada jednak, że już wkrótce rozpocznie się wdrażanie kolejnych zmian, które pozwolą na łatwiejsze znalezienie stories, które mogą przypaść nam do gustu, zarówno od znajomych, jak i od celebrytów. Mam jednak wrażenie, że stanowisko twórców aplikacji w tej sprawie nie jest zadowalające dla większości użytkowników. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Dajcie znać w komentarzach, po której stronie barykady stoicie.

Źródło: Petition.org

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.