Snapchat transmisje z Letnich Igrzysk Olimpijskich 2020

Czy Snapchat przywróci poprzedni interfejs aplikacji? Jest odpowiedź firmy

Newsy

Najnowszą aktualizację Snapchata można albo pokochać, albo znienawidzić – mam jednak wrażenie, że większości osób się ona nie podoba. Skalę problemu obrazuje m.in. petycja prosząca o przywrócenie starego interfejsu, którą do dziś podpisało ponad milion użytkowników. Dziś całą sprawę finalnie skomentował Team Snapchat. Jeśli nie jesteście fanami nowego wyglądu aplikacji, to odpowiedź raczej Was nie zadowoli.

Nie będzie powrotu do dawnego interfejsu

Jak możemy dowiedzieć się z oficjalnej odpowiedzi ekipy stojącej za Snapchatem, firma rozumie, że niektórzy użytkownicy mogą czuć się niekomfortowo podczas korzystania z kompletnie zmodyfikowanego interfejsu aplikacji. Celem zmian było umożliwienie użytkownikowi jeszcze lepszego kontaktu z osobami, na których naprawdę mu zależy. Twórcy programu w swojej wypowiedzi podkreślają, że Snapchat nieustannie uczy się naszych nawyków, co w konsekwencji będzie powodowało faworyzację osób, z którymi komunikujemy się najczęściej na naszej liście wiadomości i stories.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Czy to już koniec karty SIM? Nadchodzi nowa era telekomunikacji.

Niestety, poprzedni interfejs aplikacji nie zostanie przywrócony. Firma zapowiada jednak, że już wkrótce rozpocznie się wdrażanie kolejnych zmian, które pozwolą na łatwiejsze znalezienie stories, które mogą przypaść nam do gustu, zarówno od znajomych, jak i od celebrytów. Mam jednak wrażenie, że stanowisko twórców aplikacji w tej sprawie nie jest zadowalające dla większości użytkowników. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Dajcie znać w komentarzach, po której stronie barykady stoicie.

Źródło: Petition.org

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x