Lens Studio Snapchat

Stwórz własny obiekt w rzeczywistości rozszerzonej na Snapchacie

Newsy

Snapchat to aplikacja, z której korzystam od ponad roku. Całe szczęście robię to na tyle sporadycznie, że moje nerwy nie są często wystawiane na próbę. Interfejs Snapchata był i po zmianach nadal jest koszmarny. Nowemu użytkownikowi ciężko znaleźć opcje, wiadomości i w ogóle sens tego „dzieła”. Bo ja widzę tylko jeden – wysyłanie zdjęć i filmów, które mają zniknąć po kilku sekundach, no chyba że ktoś zrobi zrzut ekranu (o czym jesteśmy informowani). Do tego celu zdarzyło mi się kilka razy aplikacji użyć. Kilkanaście razy odpowiadałem znajomym na wiadomości tekstowe.

Deweloperzy obiecywali redesign aplikacji i dotrzymali słowa. Faktycznie jest nieco lepiej, ale wciąż według mnie interfejs nie jest intuicyjny. Więcej na ten temat przeczytacie w dzisiejszym wpisie Michała.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Facebook dysponuje wrażliwymi danymi milionów Europejczyków

Kolejnym ulepszeniem Snapchata jest wydanie autorskiego narzędzia, które umili zabawę użytkownikom. Lens Studio umożliwia stworzenie obiektów w rzeczywistości rozszerzonej i opublikowanie ich na Snapchacie. Narzędzie to jest rozwinięciem idei Face Lenses, która umożliwiała tworzenie i sprzedawanie filtrów na twarz. Lens Studio można „odpalić” na PC lub Mac. Program zawiera szablony, który sprawią, że nawet niedoświadczeni użytkownicy będą mogli stworzyć własne obiekty. Stworzone prace będą dostępne do opublikowania na Snapchacie przez 24 godziny. Jeżeli czujecie, że lubicie tworzyć, zapraszam pod ten link. Znajdziecie tutaj sekcje Filters, Lenses i Bitmoji. Jeżeli interesuje Was jedynie tworzenie obiektów, to należy wejść tutaj.

Źródło: androidpolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x