Kilka dni temu pojawiły się pierwsze konkretne informacje dotyczące sequela Dungeon Defenders. Teraz w Bostonie, w trakcie PAX East, szczęśliwcy mogą testować tryb rywalizacji. Dla pozostałych  Trendy Entertainment opublikowało wideo prezentujące grę we wczesnej alfie. Jak to wygląda, to już oceńcie sami. Wspomniany przeze mnie filmik możecie obejrzeć poniżej:

Teraz może trochę informacji o samej grze. Być może część z Was kojarzy pierwszą część, którą można było kupić np. na Steamie. Tam twórcy skupili się na trybie kooperacji oraz oparli rozgrywkę na rozwiązaniach znanych z gier typu tower defense.  Tym razem jednak, oprócz tego typu starć, czekać nas będzie także zabawa w trybie rywalizacji, gdzie zagramy w kolejny tytuł z gatunku MOBA. Jak żartują pracownicy Trendy Entertainmen, być może jest efekt tych wszystkich godzin, które spędzili w biurze grając w League of Legends. W związku z tym należy się spodziewać rozgrywki przypominającej uproszczoną wersję tego, co widzieliśmy m.in właśnie w LoLu. Trailer trybu rywalizacji znajduje się poniżej:

Wiemy także, że gra będzie dystrybuowana jako tytuł free-2-play, zawierając oczywiście  w sobie mikropłatności. Te jednak mają być nieuciążliwe i płacić będziemy zapewne za bohaterów (których w momencie premiery będzie 24) i skórki wpływające na wygląd postaci. Gra powstaje w dwóch etapach. Tryb rywalizacji jest już w fazie beta, natomiast tryb kooperacji trafi do szerszych testów na przełomie 2013 i 2014 roku. Oprócz tego możemy być pewni, że gra wyjdzie na PC, Maki, iOS oraz Androida. Jeśli komuś z Was spodobał się prezentowany tutaj tytuł, może zapisać się do newslettera. Jednocześnie są to także zapisy do bety – w każdej chwili możecie dostać maila z instrukcjami, co zrobić by móc testować tryb rywalizacji w Dungeon Defenders 2.

źródło: eurogamer.net
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Gadzina

Student WSB-NLU w Nowym Sączu. Zafascynowany sportem, esportem i rynkiem mobilnym. Poza tym wielki fan thrillerów i S-F.