Kupując sobie nowe urządzenie, czy to tablet, smartfon czy smartwatch, cieszymy się z samego posiadania i chcemy jak najszybciej zacząć z niego korzystać.

Jedni nie potrzebują case’ów czy ochrony na wyświetlaczu i decydują się na to umyślnie, inni zapominają o takich możliwościach lub nie zastanawiają się nad konsekwencjami wynikającymi z ich braku… do czasu, aż z naszym urządzeniem stanie się coś złego, na przykład zbije się ekran.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Czy można uniknąć takich sytuacji stosując dodatkową ochronę urządzenia ponad tą fabryczną? Oczywiście, że tak. Pytanie tylko na co się zdecydować, by nie przepłacić a móc przestać przejmować się zniszczeniem przy ewentualnym upadku. Zapraszam do wideo, w którym pod lupę bierzemy różne sposoby ochrony wyświetlaczy.
Tymoteusz Pers

Grafik komputerowy, fotograf hobbysta. Przez większość czasu ze smartfonem w ręku.