[YouTube] Folia czy szkło – czym najlepiej chronić wyświetlacz?

Newsy

Kupując sobie nowe urządzenie, czy to tablet, smartfon czy smartwatch, cieszymy się z samego posiadania i chcemy jak najszybciej zacząć z niego korzystać.

Jedni nie potrzebują case’ów czy ochrony na wyświetlaczu i decydują się na to umyślnie, inni zapominają o takich możliwościach lub nie zastanawiają się nad konsekwencjami wynikającymi z ich braku… do czasu, aż z naszym urządzeniem stanie się coś złego, na przykład zbije się ekran.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Czy można uniknąć takich sytuacji stosując dodatkową ochronę urządzenia ponad tą fabryczną? Oczywiście, że tak. Pytanie tylko na co się zdecydować, by nie przepłacić a móc przestać przejmować się zniszczeniem przy ewentualnym upadku. Zapraszam do wideo, w którym pod lupę bierzemy różne sposoby ochrony wyświetlaczy.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x