spotify aplikacja

Spotify najprawdopodobniej szykuje swój własny (inteligentny) głośnik

Newsy

Spotify to najpopularniejszy na świecie muzyczny serwis streamingowy. Firma posiada miliony klientów, którzy uwielbiają muzykę. Najnowsza plotka sugeruje, że już niedługo zobaczymy głośnik (być może inteligentny, tzw. smart speaker) sygnowany logiem Szwedzkiego giganta.

Źródłem informacji jest oferta pracy, jaką zamieściło Spotify. Spółka poszukuje osób do zarządzania dostawami, dystrybucją oraz inną logistyką.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

„Przede wszystkim Twoja praca wpłynie na sposób, w jaki świat doświadcza muzyki.”

– dokładnie taki zapis widnieje obok wspomnianego ogłoszenia. To może oznaczać tylko jedno: głośnik bezprzewodowy (Wi-Fi, Bluetooth), który będzie strumieniował muzykę bezpośrednio ze Spotify. Jest duża szansa, że sprzęt będzie reagował na komendy głosowe. Być może spółka pokusi się nawet o stworzenie własnego wirtualnego asystenta, choć to wydaje się raczej mało prawdopodobne.

Zobacz także: Xioami prawdopodobnie pracuje nad smartfonem dla graczy

Sam pomysł nie jest niczym nowym, gdyż na rynku istnieje już wiele podobnych urządzeń. By wywalczyć swoje miejsce na rynku, głośnik marki Spotify musiałby się znacząco wyróżniać – pod względem dźwięku lub za sprawą innowacyjnych rozwiązań.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x