Gra grupowa w Galaxy S III

Cezary Zapała Newsy 2013-03-23

Po hucznym przedstawieniu najnowszego flagowego modelu przez Samsunga mieliśmy okazję na spokojnie poznać wszystkie jego nowe funkcje. Na szczęście już na wstępie zapowiedziano, że część z nich trafi niedługo również do jego poprzednika, czyli do Galaxy S III. Jak się okazuje wszyscy posiadacze urządzenia, które triumfowało w roku ubiegłym mają już możliwość uzyskania funkcji „Gra grupowa”, która pozwala nam na współdzielenie multimediów bezprzewodowo między smartfonami.

Informację tą przekazał nam nasz Czytelnik, który po aktualizacji swojego Galaxy S III (oficjalny ROM XXELLA) otrzymał po krótkim czasie również wspomnianą funkcjonalność. Pozostaje zatem uzbroić się nam w cierpliwość, aby pozostałe ciekawostki zaprezentowane w trakcie pokazu w Nowym Jorku trafiły do naszych smartfonów równie szybko.

Źródło: Informacja własna


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x