Samsung Galaxy S9 oraz Galaxy S9+ zostaną zaprezentowane za pięć dni. Czeka nas zatem gorący okres przecieków i doniesień. Do bazy danych Geekbench trafił większy brat. Jak sobie poradził z testami wydajnościowymi?

Samsung Galaxy S9+ z Exynosem w Europie

To kolejny raz, kiedy do Europy trafią flagowe Samsungi wyposażone w procesor Exynos. Samsung Galaxy S9 oraz Galaxy S9+ napędzane będą przez CPU Exynos 9810. Model z plusem trafił właśnie do bazy danych Geekbench, gdzie poddany został testowi na wydajność pojedynczego oraz wielu rdzeni. Jak poradził sobie w konfiguracji z 6 GB RAM?

Wynik dla pojedynczego rdzenia wynosi 3773 punkty, natomiast dla wielu rdzeni jest to już 9024 punkty. Są to wartości bardzo zbliżone do tego, co pokazują nam iPhone X czy iPhone 8 Plus z układem Apple A12 Bionic na pokładzie.

Zobacz też: Nokia 8 Pro nadchodzi!

Samsung w niezłym stylu zaprezentował Over the Horizon, którego warto posłuchać w nowej wersji. A ja bym z większą chęcią posłuchał polskich cen za nowe flagowce.

źródło: Geekbench

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.