Niedługo czeka nas premiera kolejnej generacji flagowca Samsunga. Galaxy S9 pojawi się w sklepach już za kilka tygodni. Tymczasem producent przygotował świetną ofertę dla chętnych na zakup obecnych modeli, czyli Galaxy S8, Galaxy S8+, a także ciągle świeżego Galaxy Note8.

Zobacz także: Nadchodzi Nokia 8 Pro.

Każdy kto kupi jeden z wyżej wymienionych modeli, w terminie do 1 marca przez stronę internetową koreańskiej firmy, otrzyma całkowicie bezpłatnie bezprzewodowe słuchawki Gear IconX. Niedawno recenzował je Łukasz. Ich katalogowa cena to $199. W naszym kraju kosztują około 800 złotych. Samsung jest jednym z producentów, którzy w swoich flagowych telefonach nie usunęli gniazda słuchawkowego 3,5 mm. Trend ten zostanie podtrzymany w modelach, których premiera już pod koniec lutego. Słuchawki bezprzewodowe mają jednak niewątpliwe zalety. Wolność od przewodów to naprawdę ogromna wygoda.

Słuchawki Samsung Gear IconX wyposażone są w 4 GB pamięci wbudowanej i dotykowe przyciski. Obsługują odtwarzanie nawet kiedy nie mamy przy sobie telefonu. Są więc praktycznie samodzielnym odtwarzaczem muzyki. Akcesorium pracuje około 3 godzin na baterii. Dołączone etui pozwala naładować słuchawki prawie dwukrotnie. Pojemnośc jego akumulatora to 340 mAh. Mimo wszystko, porównując do konkurencyjnych produktów czas pracy na jednym ładowaniu nie jest mocną stroną urządzenia. Jakość dźwięku jest jednak oceniana pozytywnie. Samsung Galaxy S8 oraz S8+ to w dalszym ciągu jedne z najlepszych smartfonów na rynku, dlatego oferta jest naprawdę interesująca. Jest jednak jeden problem… Obecnie jest dostępna tylko w oficjalnym sklepie Samsunga w USA. Jeżeli pojawi się w naszym kraju – na pewno się tego od nas dowiecie.

Źródło: androidauthority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mariusz Nowak

Fan nowoczesnej architektury, zdrowego trybu życia i muzyki alternatywnej. Użytkownik sprzętu Apple;)