ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Internet aktualizacja

Samsung Internet w wersji 6.4 ma nowe funkcje i wyszedł z bety

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy

W świecie Androida każdy użytkownik ma wachlarz pełen aplikacji do wyboru. Dotyczy to także przeglądarek internetowych. Część spółek dostarcza własne preinstalowane programy tego typu. U niektórych z kolei można znaleźć Chrome’a jako domyślną aplikację. Do tych pierwszych z pewnością zalicza się producent smartfonów Galaxy ze swoją aplikacją Samsung Internet. Jest ona jednym z wielu udogodnień od Koreańczyków, jakie można znaleźć po pierwszym włączeniu smartfona. Sądzę, że jest to kompletny program do przeglądania Internetu bez zbędnych dodatków i bajerów, które mogłyby go spowolnić.

Zobacz także: Snapdragon 855 w technologii 7 nm w Galaxy S10

Z każdą aktualizacją program do przeglądania Internetu staje się coraz lepszy. Teraz przyszedł czas na wersję 6.4, która do tej pory była dostępna jedynie w formie bety. W nowym buildzie zobaczymy przede wszystkim ulepszony menedżer pobierania plików. Ściągane zawartości można monitorować z panelu powiadomień. Ponadto zaktualizowane zostały zabezpieczenia. Dodano także Web Bluetooth jako funkcję domyślną. Ta opcja umożliwia aplikacjom internetowym na łączenie się z urządzeniami przez Bluetooth. Dodatkowo użytkownicy Samsung Internet w Indiach dostali możliwość monitorowania i oszczędzania pobieranych danych. Z kolei mieszkańcy Chin otrzymali specjalną sekcję z lokalnymi newsami.

Co prawda najnowsza wersja Samsung Internet nie jest jeszcze dostępna w Google Play, jednak można ją pobrać z APKMirror. Na koniec warto wspomnieć, że już trwają beta testy wersji 7.0.10 coraz bardziej popularnej przeglądarki.

Źródło: androidpolice

Sprawdź najnowsze wpisy