Samsung Internet w wersji 6.4 ma nowe funkcje i wyszedł z bety

mm Adam Lulek Newsy 2018-02-20

W świecie Androida każdy użytkownik ma wachlarz pełen aplikacji do wyboru. Dotyczy to także przeglądarek internetowych. Część spółek dostarcza własne preinstalowane programy tego typu. U niektórych z kolei można znaleźć Chrome’a jako domyślną aplikację. Do tych pierwszych z pewnością zalicza się producent smartfonów Galaxy ze swoją aplikacją Samsung Internet. Jest ona jednym z wielu udogodnień od Koreańczyków, jakie można znaleźć po pierwszym włączeniu smartfona. Sądzę, że jest to kompletny program do przeglądania Internetu bez zbędnych dodatków i bajerów, które mogłyby go spowolnić.

Zobacz także: Snapdragon 855 w technologii 7 nm w Galaxy S10

Z każdą aktualizacją program do przeglądania Internetu staje się coraz lepszy. Teraz przyszedł czas na wersję 6.4, która do tej pory była dostępna jedynie w formie bety. W nowym buildzie zobaczymy przede wszystkim ulepszony menedżer pobierania plików. Ściągane zawartości można monitorować z panelu powiadomień. Ponadto zaktualizowane zostały zabezpieczenia. Dodano także Web Bluetooth jako funkcję domyślną. Ta opcja umożliwia aplikacjom internetowym na łączenie się z urządzeniami przez Bluetooth. Dodatkowo użytkownicy Samsung Internet w Indiach dostali możliwość monitorowania i oszczędzania pobieranych danych. Z kolei mieszkańcy Chin otrzymali specjalną sekcję z lokalnymi newsami.

Co prawda najnowsza wersja Samsung Internet nie jest jeszcze dostępna w Google Play, jednak można ją pobrać z APKMirror. Na koniec warto wspomnieć, że już trwają beta testy wersji 7.0.10 coraz bardziej popularnej przeglądarki.

Źródło: androidpolice • Michał Biernacki

  Szczególnie cieszą udogodnienia, z ktorych mogą korzystać mieszkańcy Indii oraz Chin ☺

 • radeon hade

  Brak zawijania tekstu = wynocha z tym, kolejne dziadostwo bez funkcji która powinna być standardem we wszystkich przeglądarkach mobilnych

 • eddiemaiden

  ja mam wersje 7.0.10.46 czyli jak to ?

 • Linkyop
 • mindla

  Nie działa mi blokowanie reklam na Samsung Internet beta 6.4.10.5. Coś się zepsuło bo kiedyś działało poprawnie. Telefon inny niż Samsung.

  • Linkyop

   Mam stabilną 7.0.10.46, też mam z tym problem. Tak jakby Adblock Plus nie wspierał jeszcze tej wersji.

   • mindla

    Ale ja mam wersję z Google Play a nie wersję z APK mirror. Nawet hard reset nie pomaga. Kiedyś działało perfekcyjnie teraz mam chrome i adguard. Bo opera tez badziewie przepuszcza masę reklam.

    • Linkyop

     Też mam wersje z Google Play.

    • Rataj23

     Nie żebym był jakimś wielkim fanem opery, od jakiegoś czasu testuje na tel właśnie wyżej wymienioną przeglądarkę i nie zauważyłem aby gdzieś na jakiś stronach pojawiały się reklamy pomimo włączonej blokady

     • mindla

      Miałem opera mini, może pełna wersja działa lepiej.

     • Arteq3000

      Poza tym Opera zawija tekst w przeciwieństwie do wszystkich innych przeglądarek

   • mindla

    Nie działa i koniec, na żadnej wersji i to już ze dwa miesiące.
    Bo to jednak jest dobra przeglądarka znacznie wygodniejsza jak Chrome.
    Tam mnie złości że klawisz cofania jest ten systemowy a nie na ekranie.
    https://uploads.disquscdn.com/images/4bce2f24db8fcefde103bacd6261cdf01575bc14beff15a0cf454ff63b4675ae.png

  • H0Ly_bLaSt0R

   Korzystam z tej samej wersji Samsung Internet Beta, na SGS6 i mi blokowanie działa bez problemu. Pobierana chyba ze sklepu play.