Nokia 8 Pro nadchodzi. Zaawansowany aparat w standardzie

Kacper Kościański Newsy 2018-02-19

Wszystko wskazuje na to, że HMD planuje wypuścić na rynek ulepszoną wersję Nokii 8Nokię 8 Pro. Smartfon zostanie wyposażony w potężny aparat, a jego sercem będzie najnowszy Snapdragon 845.

Fani mobilnej fotografii nie powinni być zawiedzeni. Nokia 8 Pro będzie miała dwa obiektywy, najprawdopodobniej z obrotowym zoomem. Taka konstrukcja aparatu jak na szkicu poniżej (Nokia 8 Pro po lewej) od razu przywodzi na myśl legendarny model 1020, który do dziś pod względem jakości zdjęć nie odstaje za bardzo od topowych smartfonów.

Zobacz także: Jaki będzie nadchodzący flagowiec LG?

Skaner linii papilarnych znajdzie się tuż pod aparatem. Najnowsze informacje sugerują, że telefon będzie zbudowany w całości ze szkła. Nie wróży to dobrze pod względem wytrzymałości, ale otwiera furtkę do bezprzewodowego ładowania. Cena ani data premiery nadchodzącego dziecka Nokii nie jest jeszcze znana.

Źródło: gsmarena  • Martina Neumayer

    No, ciekawa jestem jak to wyjdzie im w praniu? Tak z czystej mojej babskiej i fotograficznej ciekawości chciałabym to zobaczyć jakoś naocznie. Bo będąc szczerą niewiele ostatnich „wynalazków” potrafiło mnie jakoś specjalnie pozytywnie zaskoczyć.

  • RPP

    Oprócz używania S8+, nadal mam w użyciu również Lumię 1020, właśnie ze względu na aparat.x