Nokia 8 Pro nadchodzi. Zaawansowany aparat w standardzie

Newsy

Wszystko wskazuje na to, że HMD planuje wypuścić na rynek ulepszoną wersję Nokii 8Nokię 8 Pro. Smartfon zostanie wyposażony w potężny aparat, a jego sercem będzie najnowszy Snapdragon 845.

Fani mobilnej fotografii nie powinni być zawiedzeni. Nokia 8 Pro będzie miała dwa obiektywy, najprawdopodobniej z obrotowym zoomem. Taka konstrukcja aparatu jak na szkicu poniżej (Nokia 8 Pro po lewej) od razu przywodzi na myśl legendarny model 1020, który do dziś pod względem jakości zdjęć nie odstaje za bardzo od topowych smartfonów.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Jaki będzie nadchodzący flagowiec LG?

Skaner linii papilarnych znajdzie się tuż pod aparatem. Najnowsze informacje sugerują, że telefon będzie zbudowany w całości ze szkła. Nie wróży to dobrze pod względem wytrzymałości, ale otwiera furtkę do bezprzewodowego ładowania. Cena ani data premiery nadchodzącego dziecka Nokii nie jest jeszcze znana.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x