Xiaomi Mi Mix 2 doczekał się dużej obniżki w polskiej dystrybucji!

Newsy

Xiaomi Mi Mix 2 dla wielu jest jednym z najładniejszych bezramkowców na rynku. Trochę musieliśmy poczekać na jego oficjalną dystrybucję w Polsce, ale wreszcie to nastąpiło. W połowie zeszłego miesiąca smartfon trafił do polskich sklepów. Jego cena wtedy była trochę za wysoka. Jednak obok nowej kwoty trudno przejść obojętnie.

Xiaomi Mi Mix 2 za 2099 złotych

W sklepie OleOle możemy dostać Xiaomi Mi Mix 2 za 2099 złotych. To najniższa ceną, jaką przyjdzie nam zapłacić w polskich sklepach z oficjalnej dystrybucji. Dodatkowo nie musimy się martwić z ewentualną gwarancją. Z początku Mi Mix 2 został wyceniony na 2499 złotych, co stanowiło kwotę sporą biorąc pod uwagę konkurencję na rynku, ale także znacznie bardziej opłacało się sprowadzenie tego modelu z zagranicy.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Oczywiście kupując smartfona w Chinach wciąż zapłacimy o kilkaset złotych mniej. Niektórzy jednak nie lubią czekać, ryzykować dodatkowych opłat czy martwić się o proces gwarancyjny. Czy w tej cenie warto kupić Xiaomi Mi Mix 2? Na to pytanie każdy odpowie sobie indywidualnie. Jest to z pewnością smartfon warty uwagi.

Aktualizacja: Użytkownik @bartolinio zauważył, że Xiaomi Mi Mix 2 możemy kupić jeszcze taniej. Na stronie cyfrowe.pl model ten został wyceniony na 2029 złotych. Jest to sklep oficjalnie polecany przez ABC Data.

Dzięki!

źródło: OleOle


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x