Asus ZenFone 5 na zdjęciu – to tajwański iPhone X

Newsy

Za nieco ponad tydzień w słonecznej Barcelonie startują targi Mobile World Congress 2018. Pojawią się na nich czołowi producenci, w tym między innymi Asus. Rodzina ZenFone 5 jaką zaprezentuje tajwański producent zapewne będzie się składała z wielu modeli, by jak najtrafniej zadowolić użytkowników. Do Sieci wyciekło właśnie zdjęcie jednego z nich.

Asus ZenFone 5 na prawdziwym zdjęciu wygląda jak iPhone X

Z jednej strony to dobrze, bo jeśli komuś się podoba smartfon Apple to będzie się cieszyć tańszym odpowiednikiem w świecie Androida. Z drugiej jednak strony Asus ZenFone 5 może być potraktowany jako designerska kopia z pominięciem tego, co będzie mieć do zaoferowania.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Jak widzimy na powyższym zdjęciu, wycięcie w górnej części ekranu jest nieco węższe niż te w iPhone X. Ramka biegnąca wokół ekranu jest bardzo cienka. Niestety fotografia nie obejmuje dolnej części smartfonu, choć zdaje się, że i tam nie powinno być wiele niezagospodarowanej przestrzeni.

Zobacz też: Było JustDrive, nie ma JustDrive

Asus ZenFone 5 ma pojawić się na rynku z Androidem 8.0 Oreo, USB typu C oraz złączem słuchawkowym 3.5 mm. Z tyłu producent stawia na podwójny aparat główny.

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x