Huawei stawia na ekrany LG

Jaki będzie następny flagowiec LG? Oto garść informacji

Newsy

Jakiś czas temu LG zadeklarowało, że nie będzie już regularnie wydawać nowych smartfonów. Oznacza to, że firma nie pojawi się na tegorocznym MWC i nie zaprezentuje nic, co mogłoby zainteresować fanów urządzeń mobilnych. Jednak według najnowszych przecieków, nowy smartfon od LG jest bliżej, niż nam się wydaje.

Wiadomość pochodzi od Evana Blassa – znanego dziennikarza, który opublikował już wiele prawdziwych informacji. Według niego następca G-szóstki nosi obecnie kryptonim „Judy”, a jego prezentacja może odbyć się już w czerwcu bieżącego roku. Flagowiec ma posiadać 6,1-calowy wyświetlacz FullVision 18:9 MLCD+ (o jasności 800 nitów – z zapotrzebowaniem na energie mniejszym o około 35% w porównaniu do paneli IPS). Prócz tego, urządzenie będzie cechować zupełnie nowy design, znacznie odbiegający od tego znanego chociażby z LG G6.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Według Evana Blassa częściowa specyfikacja LG G7 (lub jakkolwiek jego nazwa będzie brzmiała) prezentuje się następująco:

  • Qualcomm Snapdragon 845
  • 4 GB RAM z 64 GB pamięci wewnętrznej
  • Podwójny tylny aparat (16 Mpx z przysłoną f/1.6)
  • IP68 i MIL STD G810 (norma militarna – oznacza to, że smartfon będzie bardzo wytrzymały)
  • Głośniki stereo
  • HDR10
  • Bezprzewodowe ładowanie

Zobacz także: YetiWay – alternatywa dla Yanosika bez reklam

Taka specyfikacja zwiastuje naprawdę udany smartfon. Martwi mnie jedynie nieszczęsne 4 GB RAM-u, które nie przystoi flagowcom z 2018 roku – taką ilość mają już urządzenia za około 1000 zł, a samo 4 GB to często zbyt mało, gdyż nakładki niektórych znanych producentów nie należą do najlepiej zoptymalizowanych. Znajdą się jacyś zainteresowani?

Źródło: phandroid


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x