[Pobierz] Telefon Google zaktualizowany – dymek jak w Facebook Messenger

Kamil Lewicki Aplikacje 2018-02-16

Aplikacja Telefon od Google została zaktualizowana. Nowości jakie zostały wprowadzone nie są co prawda rewolucyjne, aczkolwiek warto zwrócić na nie uwagę. Zwłaszcza, jeśli korzystacie z Facebooka Messenger w wersji pełnej i podobają Wam się pływające dymki konwersacji.

Telefon Google otrzymuje pływający przycisk

Najnowsza wersja aplikacji Telefonu otrzymuje pływający przycisk przypominający ten, który obecny jest w Facebook Messenger. Ułatwia on jednoczesne prowadzenie rozmowy i korzystanie ze smartfonu. Pływający przycisk pozwala na skorzystaniu z kilku skrótów. Możemy zakończyć rozmowę, wyciszyć ją czy włączyć tryb głośnomówiący bez konieczności uruchamiania pełnego okna.

Zobacz też: Tak Samsung promuje Galaxy S9

Z aktualizacji tej nie mogą jednak skorzystać wszyscy. Nowości przewidziano dla posiadaczy smartfonów z portfolio Google, czyli na przykład Pixeli, Nexusów czy też Android One. Telefon jest oczywiście dostępny w Sklepie Play. Jeśli jednak nie chce Wam się czekać, możecie skorzystać z zewnętrznego źródła i pobrać plik APK. Pamiętajcie jednak, że instalując aplikacje z miejsc innych niż Sklep Play robicie to na własność odpowiedzialność.

źródło: Android Police • Lama Bojowa
 • Filodendron

  @grz3chu:disqus @saymonek:disqus @kelevra1902:disqus Naprawdę żaden z Was nie przeczytał powyższego tekstu?
  Cytuję:

  Z aktualizacji tej nie mogą jednak skorzystać wszyscy. Nowości przewidziano dla posiadaczy smartfonów z portfolio Google, czyli na przykład Pixeli, Nexusów czy też Android One.

  • Kelevra1902

   Zdajesz sobie sprawę, że w sklepie play są setki aplikacji, których sklep nie pozwoli Ci zainstalować przez brak zgoności, ale z pliku apk wszystko będzie pięknie śmigało? Nowy w androidach?

   • Pan Rafał (r4ph4ell)

    Ale nawet pobranie pliku apk nie pomaga w tym przypadku, instalator nie pozwala tego zainstalować

   • mindla

    Mylisz się, masę rzeczy nie da się zainstalować.

    • Kelevra1902

     Nie mylę się bo nie napisałem, że da się tak zainstalować wszystkie. Masy się nie da ale jednocześnie masę się da.

   • Filodendron

    To pobierz sobie z apkmirror i spróbuj zainstalować. Apki telefonu od Google, nie da się zainstalować na niczym innym od lat. Do ciebie właśnie pasuje pytanie „nowy w androidach”, skoro o tym nie wiesz. 🙂
    Wielki znawca, a nie wie, że istnieją wersje „uzdatnione” przez ludzi z XDA. 🙂

    • Kelevra1902

     Ty jesteś jakiś inny, nie? Przecież sam napisałem że tu plik apk nie działa. Napisałem też że w setkach innych apk teoretycznie niedostępnych w sklepie już działa. Przykład? Android auto. Nie potrzebujesz do tego żadnego uzdatniania.

     W szkole musiałeś mieć same dwóje z czytania ze zrozumieniem…

 • Grz3chu

  instalowałem kilka wersji i żadna nie działa na LG G6

 • saymonek

  Ta aplikacja telefonu (chodzi mi o google play) jest limitowana do czystego androida lub do nexusów/pixeli? Nie mogę na żadnym tel zainstalować ;-(

 • Kelevra1902

  Jakiś powód dla którego .apk nie chce się zainstalować na OnePlus 5t?x