[Pobierz] Telefon Google zaktualizowany – dymek jak w Facebook Messenger

Aplikacje

Aplikacja Telefon od Google została zaktualizowana. Nowości jakie zostały wprowadzone nie są co prawda rewolucyjne, aczkolwiek warto zwrócić na nie uwagę. Zwłaszcza, jeśli korzystacie z Facebooka Messenger w wersji pełnej i podobają Wam się pływające dymki konwersacji.

Telefon Google otrzymuje pływający przycisk

Najnowsza wersja aplikacji Telefonu otrzymuje pływający przycisk przypominający ten, który obecny jest w Facebook Messenger. Ułatwia on jednoczesne prowadzenie rozmowy i korzystanie ze smartfonu. Pływający przycisk pozwala na skorzystaniu z kilku skrótów. Możemy zakończyć rozmowę, wyciszyć ją czy włączyć tryb głośnomówiący bez konieczności uruchamiania pełnego okna.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz też: Tak Samsung promuje Galaxy S9

Z aktualizacji tej nie mogą jednak skorzystać wszyscy. Nowości przewidziano dla posiadaczy smartfonów z portfolio Google, czyli na przykład Pixeli, Nexusów czy też Android One. Telefon jest oczywiście dostępny w Sklepie Play. Jeśli jednak nie chce Wam się czekać, możecie skorzystać z zewnętrznego źródła i pobrać plik APK. Pamiętajcie jednak, że instalując aplikacje z miejsc innych niż Sklep Play robicie to na własność odpowiedzialność.

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x