Nokia 7 Plus swoją premierę będzie mieć za równe dziesięć dni. HMD Global Oy wystartuje ze swoją konferencją już pierwszego dnia targów MWC 2018. Tymczasem już dziś możemy zobaczyć jak smartfon prezentuje się na żywo.

Nokia 7 Plus na prawdziwym zdjęciu

Nokia 7 Plus będzie smartfonem, na jakiego warto zwrócić uwagę. Wyposażony w podwójny aparat oraz technologię audio OZO 360 stopni średniak zapowiada się na interesującą propozycję w tym segmencie cenowym. Niedawno mogliśmy oglądać rendery urządzenia, a dziś mamy szansę przyjrzeć się Nokii 7 Plus na prawdziwym zdjęciu.

Widzimy, że frontowy panel w znakomitej większości zajęty jest przez duży, 6-calowy ekran. Minimalne boczne ramki świetnie współgrają z proporcjami 18:9. Odcisk palca jaki widzicie na dole wyświetlacza nie jest jednak wyznacznikiem zintegrowanego z nim czytnika linii papilarnych, jak to ma miejsce w Vivo. W Nokii skaner znajduje się na pleckach.

Zobacz też: Asystent Google po Polsku

Wygląda świetnie. Jeśli tylko Nokia 7 Plus pojawi się w Polsce, miejmy nadzieję, że jej atrakcyjność nie zostanie zabita ceną.

źródło: Evan Blass

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.