Samsung Galaxy S9 oraz Galaxy S9+ już za dwa tygodnie. Najbliższy czas będzie bardzo gorący i wypełniony przeciekami, zdjęciami oraz filmami, gdzie koreańskie flagowce będą występować w roli głównej. Na YouTube na oficjalnym koncie koreańskiego Samsunga pojawiło się kilka filmów, które prezentują charakterystyczne cechy najnowszej generacji.

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ – czym się pochwalą?

Odpowiednio możemy zobaczyć, że Samsung postanowił dopracować nagrywanie w zwolnionym tempie. Slow-motion zyskuje coraz większą popularność i amatorzy smartfonowej fotografii zwracają na to baczną uwagę. Na drugim filmie widzimy zaangażowanie w uzyskanie lepszych jakościowo zdjęć wykonywanych w nocy. Ostatnie wideo to nic innego jak zapowiedź własnych animoji, które Apple wprowadziło wraz z iPhone X.

Zobacz też: Co darmowego w Sklepie Play?

Można także zobaczyć porównanie zdjęć wykonanych Samsungiem Galaxy S8 oraz Galaxy S9. Niestety nie ma stuprocentowej pewności, co do autentyczności fotografii. Poprawa jest jednak widoczna gołym okiem. Wyższa cena musi być czymś uzasadniona.

 

źródło: YouTube

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.