Najnowsza aktualizacja Snapchata połączyła setki tysięcy osób na całym świecie

mm Michał Derej Newsy 2018-02-12

Snapchat to jedna z tych aplikacji, które na telefonach młodych ludzi znajdziecie praktycznie na pewno. Z tego specyficznego komunikatora, który premiuje kontakt za pomocą zdjęć, codziennie korzysta prawie 200 milionów osób. Najnowsza aktualizacja Snapchata, która jakiś czas temu pojawiła się na telefonach użytkowników, nie była jednak dla nich powodem do radości, a wręcz przeciwnie. Z tego powodu fani komunikatora zdecydowali się utworzyć petycję.

Petycję podpisały setki tysięcy osób na świecie

Utworzoną miesiąc temu petycję, która prosi twórców Snapchata o przywrócenie starszej wersji aplikacji, do tej pory podpisało już ponad pół miliona użytkowników. Liczba ta rośnie z dnia na dzień, a młodzi ludzie łączą się w społecznościach, w których opisują swoje wrażenia z korzystania z programu oraz publikują rady, które mają pomóc innym osobom pozbyć się najnowszej wersji Snapchata. Jeśli również chcecie podpisać się pod petycją, to kliknijcie w ten link.

Zobacz także: Mapy Google’a zadziałają na każdym telefonie. Gwarantuję Wam to.

Jak widać, społeczności łączyć można na różne sposoby, a Snapchat zaprezentował nam właśnie na to nową metodę. Gwoli przypomnienia – najświeższa wersja aplikacji kompletnie zmieniła interfejs użytkownika, a także pomieszała sekcję Stories z prywatnymi snapami. Wygląd najnowszej wersji programu możecie znaleźć na zrzutach ekranu poniżej.

Jeśli korzystacie z tego komunikatora, to dajcie znać w komentarzach, co sądzicie na temat najnowszej aktualizacji. Czy rzeczywiście jest taka tragiczna?

Źródło: Change.org • yvng vlvn

  Połączyła to ona jedynie z rakowymi youtuberami i kij wie czym jeszcze, nawet apka sprzed miesiaca nie przywróciła poprzedniego designu

 • mindla

  Społeczność Snapchat to stado. Tych rozsądnych co napisali petycje jest może 1 % reszta w stadnym efekcie tylko to powiela. Często nawet nie wiedząc co powielają.

 • Krzysiek Setlak

  Nowa wersja jest świetna, intuicyjna, szybciej się ją obsługuje i wygląda jak porządna, nowoczesna appka. Boli mnie pupsko, że przecięty user sprzeciwia się wszystkim zmianom. Może dajmy im interfejs a’la Windows 3.0 na ich telefoniki i zostawmy tak na wieki wieków amen… Będzie spokój i radość w userlandzie.

 • swistak7171

  Snapchat nigdy nie słuchał petycji, więc raczej i ta też nie przejdzie. I dobrze. Ludzie zawsze narzekali i zawsze będą narzekać przy jakichkolwiek zmianach, co mnie niezmiernie wkurza, bo rozwój musi być, a nie stanie w miejscu przez kilka lat…

 • edi194

  Wielkie petycje podpisują bo im wygląd w aplikacji zmienili XD Messenger też miał redesign, też ludzie wielce byli przeciwni. Wystarczy się przyzwyczaić do tego wyglądu.

  Jedyne co mogłoby zmienić to stories bo aktualnie to jest porażka.

 • assault

  lol, miałem aktualizację i nie mam nowego wyglądu, mam nadzieję że poprawili interfejs bo z tak mało intuicyjną aplikacją dawno się nie spotkałem

  • Michał Derej

   Ona jest po stronie serwera – ja właśnie dostałem. ;(

   • Paveu

    Miałem właśnie pisać to samo – że dostałem aktualizację, ale zmiany nie ma. Jednak przed tym odpaliłem Snapa – i kurde się pojawiło… Nieintuicyjne jak cholera…

    • assault

     Tylko nie mów że gorzej niz wcześniej ?

     • Paveu

      Gorzej nigdy nie było…

     • assault

      ok mam ją, w sumie jeden pies, tak samo bez sensu jak wcześniej, tyle że odświeżyli interface co akurat na plus 😛

 • Linkyop

  Mam ją od 5 miesięcy.

  • Kaźmierz

   Dlaczego?

   • xKimczi

    Bo to kwestia przyzwyczajenia. Mi zajęło to 1 dzień i moim zdaniem działa to lepiej niż wcześniej i nie chciałbym wracać do starego interfejsu.

  • Robin Laskowski

   Dokładnie. Też od kilku miesięcy użytkuje nową wersję i tak jak dobre 2 dni zajęło mi odkrycie jak obejrzeć story znajomego które już się widzialo, tak po czasie ta aktualizacja może przypaść do gustu. Wszystko jest w jednym miejscu, a i ciekawe story można czasami znaleźć „na prawo”x