Snapchat to jedna z tych aplikacji, które na telefonach młodych ludzi znajdziecie praktycznie na pewno. Z tego specyficznego komunikatora, który premiuje kontakt za pomocą zdjęć, codziennie korzysta prawie 200 milionów osób. Najnowsza aktualizacja Snapchata, która jakiś czas temu pojawiła się na telefonach użytkowników, nie była jednak dla nich powodem do radości, a wręcz przeciwnie. Z tego powodu fani komunikatora zdecydowali się utworzyć petycję.

Petycję podpisały setki tysięcy osób na świecie

Utworzoną miesiąc temu petycję, która prosi twórców Snapchata o przywrócenie starszej wersji aplikacji, do tej pory podpisało już ponad pół miliona użytkowników. Liczba ta rośnie z dnia na dzień, a młodzi ludzie łączą się w społecznościach, w których opisują swoje wrażenia z korzystania z programu oraz publikują rady, które mają pomóc innym osobom pozbyć się najnowszej wersji Snapchata. Jeśli również chcecie podpisać się pod petycją, to kliknijcie w ten link.

Zobacz także: Mapy Google’a zadziałają na każdym telefonie. Gwarantuję Wam to.

Jak widać, społeczności łączyć można na różne sposoby, a Snapchat zaprezentował nam właśnie na to nową metodę. Gwoli przypomnienia – najświeższa wersja aplikacji kompletnie zmieniła interfejs użytkownika, a także pomieszała sekcję Stories z prywatnymi snapami. Wygląd najnowszej wersji programu możecie znaleźć na zrzutach ekranu poniżej.

Jeśli korzystacie z tego komunikatora, to dajcie znać w komentarzach, co sądzicie na temat najnowszej aktualizacji. Czy rzeczywiście jest taka tragiczna?

Źródło: Change.org

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.