Snapchat transmisje z Letnich Igrzysk Olimpijskich 2020

Najnowsza aktualizacja Snapchata połączyła setki tysięcy osób na całym świecie

Newsy

Snapchat to jedna z tych aplikacji, które na telefonach młodych ludzi znajdziecie praktycznie na pewno. Z tego specyficznego komunikatora, który premiuje kontakt za pomocą zdjęć, codziennie korzysta prawie 200 milionów osób. Najnowsza aktualizacja Snapchata, która jakiś czas temu pojawiła się na telefonach użytkowników, nie była jednak dla nich powodem do radości, a wręcz przeciwnie. Z tego powodu fani komunikatora zdecydowali się utworzyć petycję.

Petycję podpisały setki tysięcy osób na świecie

Utworzoną miesiąc temu petycję, która prosi twórców Snapchata o przywrócenie starszej wersji aplikacji, do tej pory podpisało już ponad pół miliona użytkowników. Liczba ta rośnie z dnia na dzień, a młodzi ludzie łączą się w społecznościach, w których opisują swoje wrażenia z korzystania z programu oraz publikują rady, które mają pomóc innym osobom pozbyć się najnowszej wersji Snapchata. Jeśli również chcecie podpisać się pod petycją, to kliknijcie w ten link.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Mapy Google’a zadziałają na każdym telefonie. Gwarantuję Wam to.

Jak widać, społeczności łączyć można na różne sposoby, a Snapchat zaprezentował nam właśnie na to nową metodę. Gwoli przypomnienia – najświeższa wersja aplikacji kompletnie zmieniła interfejs użytkownika, a także pomieszała sekcję Stories z prywatnymi snapami. Wygląd najnowszej wersji programu możecie znaleźć na zrzutach ekranu poniżej.

Jeśli korzystacie z tego komunikatora, to dajcie znać w komentarzach, co sądzicie na temat najnowszej aktualizacji. Czy rzeczywiście jest taka tragiczna?

Źródło: Change.org

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x