Jakiś czas temu w Sieci pojawiła się informacja, jakoby Huawei nie planował aktualizacji do Androida Oreo dla Honora 8. Wieść ta pochodziło rzekomo z supportu, więc mogliśmy założyć, że jest prawdziwa. W rzeczywistości jednak zdarzają się niespodzianki i właściciele mogą zacząć się powoli cieszyć.

Android Oreo dla Honor 8 oraz Honor 7X

Tym razem informacja pochodzi z francuskiego oddziału HuaweiNa grafice możemy zobaczyć, jakie aktualizacje są planowane w najbliższym czasie. Widzimy, że Honor 8 Pro oraz Honor 9 mogą się cieszyć OTA już od 7 lutego. Na update dla Honor 8 oraz Honor 7X posiadacze będą musieli poczekać trochę dłużej.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

OTA planowana jest dopiero na drugi kwartał bieżącego roku. Możemy więc założyć, że w najlepszym wypadku aktualizacja zacznie spływać jeszcze w kwietniu, zaś w najgorszym, że będzie to dopiero czerwiec. Miejmy jednak nadzieję, że wydłużony czas oczekiwania będzie tego warty i tym samym wypuszczona wersja systemu pozbawiona będzie błędów.

źródło: Twitter
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.