Android Oreo

Android Oreo jednak dla Honora 8! Kiedy aktualizacja?

Newsy

Jakiś czas temu w Sieci pojawiła się informacja, jakoby Huawei nie planował aktualizacji do Androida Oreo dla Honora 8. Wieść ta pochodziło rzekomo z supportu, więc mogliśmy założyć, że jest prawdziwa. W rzeczywistości jednak zdarzają się niespodzianki i właściciele mogą zacząć się powoli cieszyć.

Android Oreo dla Honor 8 oraz Honor 7X

Tym razem informacja pochodzi z francuskiego oddziału HuaweiNa grafice możemy zobaczyć, jakie aktualizacje są planowane w najbliższym czasie. Widzimy, że Honor 8 Pro oraz Honor 9 mogą się cieszyć OTA już od 7 lutego. Na update dla Honor 8 oraz Honor 7X posiadacze będą musieli poczekać trochę dłużej.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

OTA planowana jest dopiero na drugi kwartał bieżącego roku. Możemy więc założyć, że w najlepszym wypadku aktualizacja zacznie spływać jeszcze w kwietniu, zaś w najgorszym, że będzie to dopiero czerwiec. Miejmy jednak nadzieję, że wydłużony czas oczekiwania będzie tego warty i tym samym wypuszczona wersja systemu pozbawiona będzie błędów.

źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x