Samsung Galaxy S9/S9+ na renderach prasowych w dwóch kolorach

Kamil Lewicki Newsy 2018-02-09

Niecałe trzy tygodnie dzielą nas od MWC 2018, a już dziś wiemy niemalże wszystko o nadchodzących flagowcach Samsunga. Specyfikacja techniczna, data wprowadzenia do sklepów, a także przybliżona cena nie są już dla nas tajemnicą. Skupmy się zatem na tym, jak te smartfony będą wyglądać.

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ na renderach prasowych

Evan Blass, popularny leakster opublikował na swoim twitterze rendery prasowe przedstawiające Samsunga Galaxy S9 oraz Samsunga Galaxy S9+ w dwóch wersjach kolorystycznych: Coral Blue oraz Lilac Purple. Rendery nie pozostawiają żadnych wątpliwości w kwestii wyglądu smartfonów, jak i ich specyfikacji technicznej. Koreański producent zdecydował, że tylko Galaxy S9+ otrzyma podwójny aparat główny. Standardowa wersja Galaxy S9 nadal pozostanie z jednym aparatem.

Poniekąd ułatwi to wybór pomiędzy modelami. Z drugiej zaś strony Samsung ewidentnie w ten sposób chce promować rozwiązanie droższe, co wprowadza pewien niesmak. Po raz kolejny mamy do czynienia z sytuacją, kiedy producent narzuca, że większy = lepszy. Jednak wciąż wielu użytkowników pragnie urządzenia bardziej kompaktowego.

źródło: Evan Blass • Marcin Sowa

  Po raz? a co to jakaś nowa odmiana? Jak już chcesz być taki dokładny to jak czegoś nie jesteś pewien to zerknij do słownika
  A co do krawędzi to są świetne w moim S8, co nie zmienia faktu że jak tak naprawdę będzie wyglądać S9 to nawet się na niego nie popatrzę bo jeżeli chodzi o wygląd to ósemka dużo lepiej się prezentuje od tego i jest to krok w tył

  • Gun’s

   Gdybyś nie był nonszalancki spojrzałbyś do słownika i posypał głowę popiołem (https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/po-raz;365.html).

   Z drugiej zaś strony, przyjmij proszę do wiadomości, że każdy ma swoje indywidualne preferencje i nie każdy akceptuje niezrozumiałą praktykę producentów elektroniki użytkowej polegającą na produkcji urządzeń z zakrzywionymi ekranami (tudzież zakrzywionymi krawędziami).

   1:0 dla mnie. Nie musisz odpowiadać i ośmieszać się po raz kolejny.

 • wrednapaula

  kolejny odgrzewany kotlecior.

  • Lookso

   kobietom to się wszystko z jedzeniem kojarzy ;p

   • wrednapaula

    Raczej nie tylko kobietom. Faceci też ciągle tego sformułowania używają na tego typu portalach.

    • Lookso

     To była prowokacja 😉

 • Gun’s

  I po raz kolejny zakrzywione krawędzie, które nie mają najmniejszego sensu.