Niecałe trzy tygodnie dzielą nas od MWC 2018, a już dziś wiemy niemalże wszystko o nadchodzących flagowcach Samsunga. Specyfikacja techniczna, data wprowadzenia do sklepów, a także przybliżona cena nie są już dla nas tajemnicą. Skupmy się zatem na tym, jak te smartfony będą wyglądać.

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ na renderach prasowych

Evan Blass, popularny leakster opublikował na swoim twitterze rendery prasowe przedstawiające Samsunga Galaxy S9 oraz Samsunga Galaxy S9+ w dwóch wersjach kolorystycznych: Coral Blue oraz Lilac Purple. Rendery nie pozostawiają żadnych wątpliwości w kwestii wyglądu smartfonów, jak i ich specyfikacji technicznej. Koreański producent zdecydował, że tylko Galaxy S9+ otrzyma podwójny aparat główny. Standardowa wersja Galaxy S9 nadal pozostanie z jednym aparatem.

Poniekąd ułatwi to wybór pomiędzy modelami. Z drugiej zaś strony Samsung ewidentnie w ten sposób chce promować rozwiązanie droższe, co wprowadza pewien niesmak. Po raz kolejny mamy do czynienia z sytuacją, kiedy producent narzuca, że większy = lepszy. Jednak wciąż wielu użytkowników pragnie urządzenia bardziej kompaktowego.

źródło: Evan Blass

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.