ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Oficjalne polskie ceny Xiaomi Redmi 5 oraz Redmi 5 Plus

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Xiaomi Redmi 5 oraz Redmi 5 Plus zadebiutowały na rynku pod koniec zeszłego roku. Ich cena w zagranicznych sklepach jest bardzo zachęcająca. Na ile więc wyceniono je w Polsce? Czy jest szansa na sprzedażowy hit?

Oficjalne polskie ceny Xiaomi Redmi 5 oraz Redmi 5 Plus

Firma ABC Data, oficjalny dystrybutor Xiaomi w Polsce ogłosiła, że urządzenia pojawią się w sklepach 13 lutego, a ich wysyłka w przypadku zamówień przedsprzedażowych nastąpi dzień wcześniej tj. 12 lutego. W Polsce znajdziemy trzy warianty:

  • Xiaomi Redmi 5, 3GB/32GB, czarny, złoty, różowy, niebieski – 899 złotych,
  • Xiaomi Redmi 5 Plus, 3GB/32GB, czarny, złoty, różowy, niebieski – 899 złotych,
  • Xiaomi Redmi 5 Plus, 4GB/64GB, czarny, złoty, różowy, niebieski – 1099 złotych.

Aktualnie trwa mały bałagan z cenami, co można zauważyć na stronach sklepów internetowych. Wcześniej urządzenia wyceniono na 100 złotych taniej czy Allegro. Miejmy nadzieję, że już nie nastąpią kolejne zmiany w tej kwestii. Nie wiadomo także czy do oferty wrócić model Redmi 5 2/16 GB, który przez chwilę był dostępny.

Xiaomi Redmi 5 oraz Redmi 5 Plus to modele budżetowe, ale oferujące parametry wystarczające do codziennego, spokojnego użytkowania. Ekran o proporcjach 18:9 jest rzadkością w tej półce cenowej, który może wpłynąć na atrakcyjność modeli.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy