Telegram 5.8

Telegram z nowymi funkcjami – dodano m.in. strumieniowanie filmów

Newsy

Telegram jest rosnącą konkurencją dla popularnego Messengera. Facebook ze swoim komunikatorem ma się czego bać, gdyż tytułowy program w wersji na Androida zyskał właśnie kilka nowych funkcji, które mogą przyciągnąć do niego jeszcze więcej ludzi.

Co dodano? Najważniejsze nowości to możliwość strumieniowania wideo oraz tryb nocny, który wprowadzono po to, by nie męczyć oczu, kiedy oświetlenie jest kiepskie. Jakby tego było było mało, dla wygody użytkowników na różnych stronach internetowych dodano możliwość logowania za pomocą konta z Telegrama. Wspomniane nowości zadebiutowały w świeżo zaktualizowanej aplikacji oznaczonej numerem 4.8.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Smartfony Xiaomi, które prawdopodobniej dostaną aktualizację do MIUI 10

Strumieniowanie wideo działa w praktyce tak, że zanim film zostanie przez nas pobrany, to już możemy zacząć go oglądać. Pozwoli to zaoszczędzić sporo czasu, bo po pierwsze nie trzeba ściągać całego filmiku, by go odtworzyć, a po drugie czasami pierwsze kilka sekund wystarczy, by podjąć decyzję, czy w ogóle warto go pobierać. Tryb nocny będzie od teraz w pełni zautomatyzowany – gdy otoczenie zrobi się zbyt ciemne, to program sam przełączy się na tryb nocny, dając oczom chwilę wytchnienia (funkcję należy najpierw włączyć w ustawieniach). Warto wspomnieć, że Telegram w przeciwieństwie do Messengera jest o wiele mniej zasobożerny, więc jeśli macie nie po drodze ze wspomnianą aplikacją, to rosyjski komunikator może okazać się dobrą alternatywą.

Źródło: androidpolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x