Grupa France Telecom – Orange stworzyła i udostępniła nowoczesny komunikator o nazwie Libon pozwalający rozmawiać oraz wysyłać wiadomości głosowe i tekstowe korzystając z transmisji danych oraz VoIP. Polska jest jednym z pierwszych państw, które mają okazję z niego skorzystać. Program pozwala przeprowadzić rozmowę głosową oraz wysyłać wiadomości tekstowe pomiędzy użytkownikami Libona. Dodatkowo umożliwia nagrywanie i odsłuchiwanie wiadomości na wewnętrznej poczcie głosowej. Osoby korzystające z aplikacji mogą również nagrać powitanie dla każdego kontaktu oddzielnie, bądź stworzyć grupy kontaktów ze zdefiniowanymi przywitaniami. Aplikacja sama wykrywa, które osoby z naszej książki adresowej korzystają z Libon.

Klienci Orange mogą korzystać z programu bezpłatnie. Użytkownik płaci jedynie za wykorzystany transfer danych. Chyba, że posiada zakupiony pakiet danych w nowych planach taryfowych (np. Smart Plan Multi), to wtedy nie ponosi żadnych opłat za dane wykorzystane przez aplikację. Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=lifeisbetteron.com

Źródło: Informacja prasowa
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.