Libon – komunikator od Orange

Cezary Zapała Aplikacje 2013-03-22

Grupa France Telecom – Orange stworzyła i udostępniła nowoczesny komunikator o nazwie Libon pozwalający rozmawiać oraz wysyłać wiadomości głosowe i tekstowe korzystając z transmisji danych oraz VoIP. Polska jest jednym z pierwszych państw, które mają okazję z niego skorzystać.

Program pozwala przeprowadzić rozmowę głosową oraz wysyłać wiadomości tekstowe pomiędzy użytkownikami Libona. Dodatkowo umożliwia nagrywanie i odsłuchiwanie wiadomości na wewnętrznej poczcie głosowej. Osoby korzystające z aplikacji mogą również nagrać powitanie dla każdego kontaktu oddzielnie, bądź stworzyć grupy kontaktów ze zdefiniowanymi przywitaniami. Aplikacja sama wykrywa, które osoby z naszej książki adresowej korzystają z Libon.

YouTube Preview Image

Klienci Orange mogą korzystać z programu bezpłatnie. Użytkownik płaci jedynie za wykorzystany transfer danych. Chyba, że posiada zakupiony pakiet danych w nowych planach taryfowych (np. Smart Plan Multi), to wtedy nie ponosi żadnych opłat za dane wykorzystane przez aplikację.

Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=lifeisbetteron.com

Źródło: Informacja prasowa


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

 • Rafal_0

  czyli następna aplikacja, podobna do Freeyah od Heyah

 • Cabletech

  Każdy portal będzie chciał mieć swoją chmurę 5 GB, każdy operator własny komunikator.

  Już Era startowała jak pamiętam z „darmowymi” rozmowami w sieci, opłata „tylko” za przesył danych. Rok chyba miną, nikt o tym nie pamięta.

 • Komandosik

  aha… czyli Klienci orange uzywaja go za darmo tylko płacą za internet… a klienci NIE orange to co? :> troche dziwnie sformułowane zdanie… jeśli nie jestem kientem orange to… tez płace tylko za neta :))

  • Komandosik

   sorki ze dubluje komentarz ale… czy ktos widział KOMENTARZE na google play?:D no przeciez to jaja sa jakies… ten program jest tak zmulony ze masakra 😀