Libon – komunikator od Orange

Cezary Zapała Aplikacje 2013-03-22

Grupa France Telecom – Orange stworzyła i udostępniła nowoczesny komunikator o nazwie Libon pozwalający rozmawiać oraz wysyłać wiadomości głosowe i tekstowe korzystając z transmisji danych oraz VoIP. Polska jest jednym z pierwszych państw, które mają okazję z niego skorzystać.

Program pozwala przeprowadzić rozmowę głosową oraz wysyłać wiadomości tekstowe pomiędzy użytkownikami Libona. Dodatkowo umożliwia nagrywanie i odsłuchiwanie wiadomości na wewnętrznej poczcie głosowej. Osoby korzystające z aplikacji mogą również nagrać powitanie dla każdego kontaktu oddzielnie, bądź stworzyć grupy kontaktów ze zdefiniowanymi przywitaniami. Aplikacja sama wykrywa, które osoby z naszej książki adresowej korzystają z Libon.

Klienci Orange mogą korzystać z programu bezpłatnie. Użytkownik płaci jedynie za wykorzystany transfer danych. Chyba, że posiada zakupiony pakiet danych w nowych planach taryfowych (np. Smart Plan Multi), to wtedy nie ponosi żadnych opłat za dane wykorzystane przez aplikację.

Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=lifeisbetteron.com

Źródło: Informacja prasowa

Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x