iPhone X apple

Wszystkie tegoroczne iPhone’y zostaną wyposażone w Face ID

Newsy

Face ID, czyli zaawansowane rozpoznawanie twarzy zostało po raz pierwszy (i dotychczas ostatni) zaimplementowane w zeszłorocznym iPhonie X – najlepszym i najdroższym dziecku Apple. Wszystko wskazuje na to, że wszystkie tegoroczne iPhone’y otrzymają wspomnianą funkcję.

Możemy śmiało założyć, że jeśli tak się stanie, to tytułowa funkcja już na stałe zagości we wszystkich urządzeniach giganta z Cupertino – w 2018 roku oraz w kolejnych latach, co byłoby świetną wiadomością dla zwolenników „jabłkowego” sprzętu.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Dlaczego sprzedaż smartfonów spada?

Jakby dobrych wiadomości było mało, to firma analityczna Atherton Research twierdzi, że nadchodzące topowe (czyt. najdroższe) smartfony od Apple będą miały znacznie zmniejszone górne wycięcie – tzw. notcha, którego obecnie posiada iPhone X. Dla wielu (w tym mnie) wspomniane wycięcie psuje wygląd całego urządzenia, a przy tym jest strasznie niepraktyczne. O tym, czy spekulacje się sprawdziły, dowiemy się dopiero pod koniec roku, kiedy to Apple zaprezentuje swoje nowe smartfony.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x