Nokia 7 Plus ma zostać zaprezentowana na targach MWC 2018. Do tego czasu pozostały jeszcze trzy tygodnie. Już teraz jednak możemy dużo o smartfonie powiedzieć. W Sieci pojawiły się jego rendery. Nokia 7 Plus wygląda na nich naprawdę nieźle.

Nokia 7 Plus na renderach

Czym będzie nowa Nokia? Przede wszystkim modelem skierowanym na średnią półkę. Jej specyfikacja techniczna wygląda jednak całkiem nieźle. Zwłaszcza, że producent ma w niej zastosować technologię audio OZO 360 stopni oraz optykę Carla Zeissa.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Do Internetu trafiły rendery ukazujące nam, jak Nokia 7 Plus może wyglądać. Duży wyświetlacz o proporcjach 18:9, brak ramek oraz ładna błyszcząca obudowa dodają temu smartfonami klasy i sprawiają wrażenie, że nie należy wcale do półki mid-range.

Jak Wam się podoba? Nie są to oczywiście oficjalne rendery, lecz pewna wskazówka czego możemy się spodziewać. HMD Global Oy na targach pokaże także flagowy model, jakim będzie Nokia 9.

Cena w Polsce? Trudno w tym momencie ją oszacować. Prawdopodobnie Nokia 7 Plus jeśli pojawi się w Polsce, zostanie wyceniono na okolice dwóch tysięcy złotych, co może trochę zmniejszyć jej atrakcyjność na tle konkurencji.

źródło: Gizchina, YouTube

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.