Navigate Mobica – ogólnopolski konkurs programistyczny dla studentów

Newsy

Szybki rozwój systemów mobilnych, powoduje większe zainteresowanie smartfonami i tabletami. Liczni deweloperzy starają się zwrócić uwagę na swoje produkty, tworząc ciekawe i użyteczne programy. Firma Mobica widząc ten stale rozwijający się trend postanowiła wystartować z ogólnopolskim konkursem programistycznym dla studentów. Głównym zadaniem uczestników jest przygotowanie aplikacji nawigacyjnej na wybraną platformę mobilną przy wykorzystaniu dowolnych narzędzi takich jak np. rzeczywistość rozszerzona, mapy Google, nawigacja Turn by Turn, kompas czy komunikaty głosowe.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Dla uczestników będą zorganizowane warsztaty na uczelniach partnerskich poświęcone najnowszym trendom programistycznym. Zwycięzcy konkursu zaś mogą liczyć na takie nagrody jak laptop Sony VAIO, smartfon Sony Xperia S oraz płatne staże w wybranym polskim oddziale Mobica (do wyboru Łódź, Warszawa, Bydgoszcz oraz Szczecin).

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej: www.mobica.com do 15 maja 2013 roku.

Źródło: Informacja prasowa


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x