ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Czekacie na OnePlus X2? Producent odpowiedział krótko

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

W Sieci pojawiły się doniesienia jakoby OnePlus miał pracować nad modelem X2. Miałby to być „słabszy” smartfon, celujący w półkę średnią i skierowany do klientów, którzy nie chcieliby wydawać dużo pieniędzy na nowe urządzenie. Producent skomentował jednak te plotki jednym słowem.

OnePlus X2? Nope.

OnePlus X2 miał być modelem wyposażonym w procesor Qualcomm Snapdragon 835, około 4/6 GB RAM, 5,5-calowy wyświetlacz oraz funkcję Face Unlock znaną z OnePlus 5T. Wszystko to brzmi świetnie. Dodając do tego, że przypuszczalna cena oscylowała w granicach 250-300 dolarów można nawet powiedzieć, że to okazja nie do zmarnowania. Niestety nie ma tak różowo.

Zobacz też: Asus ZenFone 5 – budżetowiec z podwójnym, pionowym aparatem

Carl Pei z OnePlus odpowiedział na te doniesienia krótko. „Nie.” Oznacza to, że OnePlus X2 nie powstanie, a wszystko co mieliśmy okazję o nim usłyszeć to po prostu fake newsy. Z jednej strony szkoda, bo smartfon zapowiadał się naprawdę interesująco i gdyby pojawił się na rynku w takiej cenie mógłby być większym hitem niż flagowe modele. Z drugiej jednak strony liczę na to, że chiński producent po raz kolejny zauroczy nas podczas prezentacji OnePlus 6 i to na nim skupi teraz swoją uwagę.

źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy