ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Pobierz] Nowa wersja Motion Stills oferuje opcje rozszerzonej rzeczywistości

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Motion Stills jest aplikacją, dzięki której możemy na smartfonach z Androidem stworzyć własne Live Photos, które doskonale znamy z iPhone’ów. Najnowsza wersja przynosi kilka zmian oraz nowości, które mogą nieco urozmaicić nasze kadry.

Motion Stills 2.0 przynosi naklejki

Motions Stills 2.0 oferuje między innymi dodanie do naszych animacji naklejek. Jest to swego rodzaju forma rozszerzenia rzeczywistości – możemy dodać sobie na przykład dinozaura, obcego czy robota. W planach jest jeszcze papuga oraz nietoperz. Ważną rzeczą jest jednak ograniczenie – jedna naklejka na jeden film. Każde dodanie następnej po prostu usunie nam poprzednią.

Wprowadzono także zmiany kosmetyczne, dzięki którym bez konieczności wchodzenia w poszczególne opcje możemy podejrzeć, jaką mamy wybraną jakość GIFów czy ilość zapętleń. Poprawiono także ekran główny, który bardziej przypomina interfejs aparatu. Dzięki temu jest czyściej i bardziej intuicyjnie.

Zobacz też: Nokia 7 Plus – „tani” smartfon z fajnymi technologiami

W kodzie można również znaleźć informacje na temat integracji Motion Stills z Facebook Messenger, lecz na razie nie wiadomo, kiedy deweloper zdecyduje się zaimplementować tę opcję.

Motion Stills 2.0 możecie pobrać ze Sklepu Play bądź skorzystać z pliku APK. Pamiętajcie jednak, że decydując się na instalację ze źródeł innych niż Google robicie to na własną odpowiedzialność.

źródło: Android Police

Sprawdź najnowsze wpisy