Premiera 7-mio calowego tabletu od Samsunga ma się odbyć już 2-giego września. Z tej okazji do internetu wyciekły już zdjęcia i ceny akcesoriów, które będzie można będzie dokupić do Galaxy Tab, a także inne plotki dotyczące wersji CDMA i wersji z 10-cio calowym ekranem. 

Najnowsze informacje z iandroid.com twierdzą, że Galaxy Tab z obsługą CDMA i 10-cio calowym ekranem ma się pojawić już w listopadzie. Plotki twierdzą, że pierwszym odbiorcą takiego Galaxy Tab będzie amerykańska sieć komórkowa Verizon, lecz nie wiadomo czy nie pokusi się ona o wcześniejszą premierę wersji 7-mio calowej.

Serwis oled-display.com na swoich łamach zamieścił bardzo interesującą grafikę, która przedstawia multum dodatków, które mają być dostępne dla „Galaktycznego Tabletu”. Gama urządzeń od Samsunga jest dość szeroka i z pewnością zadowoli wszystkich wybrednych klientów. Wielofunkcyjne etui będzie kosztować około 160zł., za ładowarkę z wyjściem HDMI zapłacimy 220zł., zaś cena bezprzewodowej klawiatury zamknie się w kwocie 330zł.

źródło: androidandme.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Filip Stachowicz