OnePlus 5T jest jednym z najlepszych wyborów zeszłego roku. Smartfon zachwalają użytkownicy, recenzenci chwalą za prędkość działania oraz lekką i przyjemną nakładkę. Niedawno w sprzedaży pojawiła się biała wersja, która wyprzedała się na pniu. Z OnePlus 5T Lava Red może być podobnie.

OnePlus 5T Lava Red w Europie

Jeśli polowaliście ostatnio na OnePlus 5T Sandstone White, ale nie udało Wam się go zakupić, być może zainteresuje Was wariant Lava Red. Informowaliśmy Was niedawno, że OnePlus 5T Lava Red trafi do sprzedaży w grudniu zeszłego roku.

Niestety oferta ta była ograniczona terytorialny i nie było informacji o dostępności w Europie. Cieszy zatem wiadomość, że sprzedaż tego wariantu rusza już dzisiaj o godzinie 10:00. Podobnie jak w przypadku Sandstone White, Lava Red będzie dostępna wyłącznie w najwyższej konfiguracji, czyli 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Cena jaką trzeba będzie zapłacić wynosi 559 euro.

Zobacz też: Panowie z DxOMark nie polubili aparatu z LG V30

Składając zamówienie do 8 lutego otrzymamy bezpłatną wysyłkę oraz pewność, że smartfon dotrze na Walentynki. Także z okazji 14 lutego składając zamówienia na dwa takie same gadżety otrzymamy 15% zniżki.

źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.