samsung galaxy s8 oreo

Samsung pracuje nad Androidem Oreo dla starszych modeli – kto się załapie?

Newsy

Właściciele Samsungów przywykli, że na aktualizacje do najnowszej wersji systemu muszą trochę poczekać. Cieszą jednak informacje, że producent zamierza je jeszcze wspierać i wydać na nie nowego Androida. Tym razem padło na nieco starsze modele.

Android Oreo dla Galaxy S7 oraz Galaxy A5 (2017) oraz…

Samsung niedawno zakończył beta testy Androida Oreo dla Galaxy S8 oraz Galaxy S8+. Na aktualizację przyjdzie jeszcze jednak trochę poczekać, gdyż zostanie ona udostępniana falowo. Cały proces powinien się jednak zacząć już wkrótce. Z różnych stron dochodzą słuchy, że koreański producent zaczyna pracę nad Androidem Oreo dla:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Sprzedaż Xiaomi bije na głowę największych producentów

Właściciele powyższych smartfonów mogą już zacząć się cieszyć. Na powiadomienie OTA o aktualizacji przyjdzie jednak trochę poczekać. Ważne, że coś się dzieje. A co z Samsungiem Galaxy S6? W tym momencie nie jest on definitywnie przekreślony z listy smartfonów do aktualizacji. Na razie jednak nic nie wiadomo, by producent coś na niego szykował. Być może kiedy dopracuje Androida Oreo na nowsze urządzenia, zajmie się flagowym modelem z 2015 roku.

źródło: Sammobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x