Razer Phone pojawił się na rynku w zeszłym roku i zapoczątkował serię smartfonów dla graczy. Inni producenci nie chcą pozostać w tyle i również mają w planach wykorzystać tę niszę. Jednym z nich jest Nubia, która szykuje dla nas coś specjalnego.

Nubia Z18 wkracza na rynek smartfonów dla graczy

Razer Phone potrzebuje konkurenta. Wygląda na to, że w połowie bieżącego roku stanie się nim Nubia Z18. Napędzany przez procesor Qualcomm Snapdragon 845 i wyposażony w co najmniej 8 GB RAM smartfon ma dostarczyć użytkownikom wystaczającą moc na mobilne granie.

Zobacz też: iPhone X sprzedaje się jak ciepłe bułeczki

Nubia postawi na cienkie ramki wokół ekranu. Ten zabieg pozwoli przyciągnąć klientów pragnących nie tylko sprzętu do grania, ale także tych, dla których wartości estetyczne idą w parze na równi z mocą obliczeniową. Na razie nic więcej na temat Nubii Z18 nie wiemy. Trzeba przyznać, że zapowiada się obiecująco. Być może producent skutecznie powalczy o miejsce na rynku nie tylko z Razer, ale także z przenośnymi konsolami.

źródło: Weibo

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.