lg qualcomm

Ogromna rekompensata dla tych, którzy sprzeciwili się bootloopom LG

Newsy

Afera związana z tzw. bootloopami była jedną z najgłośniejszych w branży. Sprawa dobiegła końca, a LG w ramach rekompensaty zobowiązało się wypłacić każdemu członkowi pozwu zbiorowego po 425 dolarów lub 700 dolarów rabatu na zakup smartfona koreańskiej firmy.

Czym jest wspomniany defekt? Bootloop to nic innego jak zapętlona animacja uruchamiania smartfona lub „zawieszka” na logotypie producenta, co uniemożliwia jakąkolwiek prace na danym urządzeniu. Trzeba przyznać, że LG wystosowało dość hojną ofertę, która być może w końcu pozwoli niektórym zapomnieć o niechlubnym incydencie. Osobiście zakładam, że większość „poszkodowanych” wybierze gotówkę, gdyż zapewne jest jeszcze za wcześnie, by ponownie kupić sprzęt od firmy, która niegdyś sprawiła tyle kłopotu.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Smartfony Samsunga, które mają otrzymać Androida Oreo

Pozew został utworzony przez grupę osób mieszkańców Stanów Zjednoczonych, przez co to właśnie oni otrzymają zadośćuczynienie. Niestety oferta nie dotyczy Polskich użytkowników wadliwych smartfonów. Pieniądze bądź rabaty będą wydawane od marca.

Źródło: androidpolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x