Kolejne Mario trafi na Androida – tym razem się pościgamy!

Gry

Jeśli lubicie gry z serii Mario to mam dla Was świetną wiadomość. Nintendo nie poprzestaje na jednym tytule i już wkrótce będziemy mogli zagrać w jedną z najlepszych „samochodówek” na rynku. Oczywiście w świecie Mario.

Mario Kart

Zapowiedź tej produkcji jest dość lakoniczna i trzeba przyznać, że producent nie za wiele powiedział. O wszystkim informuje nas ten tweet.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Mario Kart trafi zatem na urządzenia mobilne za rok. Gokarty, Mario i zwariowane wyścigi to gwarancja dobre zabawy o czym świetnie wiedzą fani serii. Nintendo pracuje także nad filmem fabularnym, za którego odpowiedzialność wzięło studio Illumination Studios – te same, które dało nam Minionki.

Zobacz też: A Wy z jakich smartfonach korzystaliście w przeszłości?

Rok czasu to dość długo. Miejmy zatem nadzieję, że Japończycy skupią się na tej produkcji mocnymi siłami i otrzymamy grę, która przyciągnie nas do smartfonów na długo. Super Mario Run było jedną z najczęściej pobieranych produkcji ze Sklepu Play w ubiegłym roku. Oby Mario Kart powtórzyło ten sukces.

źródło: Twitter, Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x