O Tekkenie na urządzenia mobilne słyszeliśmy już kilka miesięcy temu. Wtedy też jednak oficjalnie mogli w niego grać Kanadyjczycy. Tym razem produkcja trafiła do Sklepu Play i może ją pobrać każdy.

Tekken w Sklepie Play

W Sierpniu dostępny dla wybranych, teraz dla wszystkich. Bandai Namco Entertainment obiecało wiele, lecz dostarczyło nieco mniej. Ze stu postaci, które miały być dostępne już na starcie jest dwadzieścia.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz też: OnePlus 5t niczym iPhone X!

Tekken oferuje jednak tryb fabularny, wyzwania, tryb rozgrywki wieloosobowej czy częste aktualizacji wyzwań, dzięki czemu nie będziemy mieli czasu na nudę. W grze deweloperzy zawarli mikropłatności. Nie musimy oczywiście z nich korzystać. Za ich pomocą w łatwy sposób przyspieszymy postęp całej kariery – sami zatem zdecydujcie czy chcecie dłużej się pobawić z tytułem, czy zdobyć wszystko od razu za pieniądze. 

POBIERZ TEKKEN ZE SKLEPU PLAY

źródło: Sklep Play

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.