Co jakiś czas mówi się o tym, że ruch w internecie generowany jest w przewadze za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Nie będzie ryzykownym stwierdzenie, że za kilka lat będziemy woleli kupić sobie porządny tablet lub telefon, aby surfować po sieci. A co ze zdjęciami i filmami, które teraz trzymamy na dysku komputera? Media zajmują sporo miejsca, dlatego smartfony z pojemnością ok. 16 GB przestają mieć rację bytu.

Co tu zrobić, aby nie wydać mnóstwa pieniędzy na telefon z pokaźną pamięcią?

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 

 

Odpowiedź w materiale poniżej
Dawid Chorąży

Jakby mi ktoś kiedyś powiedział „będziesz influencerem”, to pomyślałbym, że mnie obraża. Natomiast gdyby ktoś powiedział, „będziesz montował filmy, będziesz w nich występował i współpracował z markami, a przy tym zarabiał pieniądze”, stwierdziłbym, że żartował. Nie żartował.Z wykształcenia jestem dziennikarzem, którego zawsze ciągnęło do filmowania i fotografii. W wolnych chwilach gram na wszelakich instrumentach. W rodzinie mówią o mnie „artysta” i nie wiem, czy mnie obrażają.