ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy s9 plus wyglad design

Samsung Galaxy S9/S9+ na niektórych rynkach zadebiutuje z gratisami

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Nie ulega wątpliwości, że Samsung Galaxy S9 będzie drogi. By choć trochę zrekompensować klientom wydatek niemałej sumy, wspomniany smartfon zadebiutuje na niektórych rynkach z darmowym gratisem.

Według najnowszych informacji, jest spora szansa, że Galaxy S9 przekroczy próg 4000 zł, więc miły dodatek jest jak najbardziej wskazany. Co to będzie? Nie wiadomo. W zeszłym roku Samsung zaoferował osobom, które złożyły preorder na Galaxy S8 lub S8+ darmowy pakiet ochronny Guard. W jego skład wchodził odbiór smartfona na 8 dni przed tymi, którzy nie złożyli preordera oraz priorytetowe traktowanie w przypadku zgłoszenia usterki do serwisu. Tym razem mogą to być zarówno bezprzewodowe słuchawki, nowe gogle Gear VR, stacja DeX oraz ponownie – ubezpieczenie. Oczywiście firma może nas zaskoczyć i wymyślić coś nowego – to tylko moje spekulacje.

Zobacz także: Czwarta generacja Mi Box w drodze

Niestety na chwilę obecną nie wiemy, które kraje zyskają coś gratis, aczkolwiek biorąc pod uwagę wcześniejsze lata, to Polska najprawdopodobniej znajdzie się na tej liście. Przedsprzedaż Samsunga Galaxy S9 i S9+ ruszy pod koniec marca.

Źródło: phonearena

Sprawdź najnowsze wpisy