Aplikacja aparatu rozwijana przez Google’a jest świetnym programem, który polepszyć może wrażenia płynące z robienia zdjęć za pomocą smartfona – przykładem jest, chociażby Essential Phone. Cieszyć może zatem fakt, że program ten nieustannie trafia na kolejne urządzenia i tym razem będą mogli się z niego cieszyć właściciele telefonów LG o szerokokątnych obiektywach, co dokładnie oznacza, że z udogodnienia skorzystają np. posiadacze G5, G6, V20 oraz V30. Co ciekawe, możecie wypróbować tę aplikację również na innych smartfonach z szerokokątnymi obiektywami – a nuż będzie działać poprawnie!

Zobacz także: Tryb portretowy z aparatu Google’a dostępny również na Samsungach. 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Użytkownik forum XDA-Developers o nazwie cstark27 zaktualizował rozwijany przez siebie port aplikacji Google Camera tak, by wspierał on poprawnie urządzenia wyprodukowane przez LG, które posiadają szerokokątny obiektyw. Dzięki tej zmianie program stworzony przez giganta z Mountain View będzie mógł w pełni wykorzystać możliwości tych koreańskich urządzeń. Zmodyfikowaną wersję programu Google Camera możecie pobrać, klikając w ten link. Przetestujcie go na własnym smartfonie, a gwarantuję Wam, że nie pożałujecie.

Źródło: XDA-Developers

 

 

 
Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.