Na rynku urządzeń mobilnych w segmencie niskobudżetowym głównym graczem jest Xiaomi. Wygląda na to, że Motorola ze swoim Moto G6 Play zamierza dołączyć do walki o mało wymagającego klienta. Wiemy już, jak owy smartfon będzie wyglądał.

Najnowszy budżetowiec Motoroli to zdecydowanie najtańszy sprzęt z rodziny G6, jednak mimo tego, jego specyfikacja wygląda ciekawie. Oto ona:

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]
  • Procesor Snapdragon 430
  • Ekran 5.7″, 16:9, HD+
  • 2 lub 3 GB RAM z 16 lub 32 GB pamięci wbudowanej (dwa warianty)
  • Czytnik linii papilarnych wtopiony w logo Motoroli na pleckach urządzenia
  • Pojedyncza kamera tylna
  • Przednia kamera z lampą błyskową LED

Wygląd smartfona ujawnił portal CompareRaja, gdzie opublikowano kilka renderów. Urządzenie prezentuje się świetnie – sposób jego wykonania robi ogromne wrażenie, gdyż metalowa obudowa to raczej rzadkość w tej klasie.

Zobacz także: Mobilny Windows umarł

Spekuluje się, że Motorola zaprezentuje wszystkie trzy smartfony z serii G6 na nadchodzących targach MWC. Tytułowy telefon zadebiutuje w trzech kolorach: czarnym, złotym i niebieskim. Jego cena nie jest jeszcze znana, aczkolwiek jeśli mocniejszy wariant będzie można kupić poniżej 600 złotych, to zdecydowanie będzie to propozycja warta rozważenia.

Źródło: phonearena

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.