[Pobierz] Pixel Launcher – Twój smartfon jak Google Pixel bez roota

Aplikacje

Lubicie testować nowe launchery? Albo po prostu zmieniacie nakładkę producenta, bo szukacie lżejszej, swojej ulubionej bądź po prostu bardziej konfigurowalnej? Jeśli tak to warto zainteresować się aplikacją stworzoną przez jednego z użytkowników Reddita.

Pixel Launcher 3 nie wymaga roota

Aplikacja Pixel Launcher 3.1 jest niemalże identycznym launcherem, jaki znajdziemy w najnowszym flagowcu Google, Pixel 2. Funkcjonalność jest oparta na Android 8.1 Oreo. Co warto podkreślić, Pixel Launcher nie wymaga uprawnień roota, dzięki czemu możemy go śmiało instalować na niepoddanym modyfikacjom smartfonie.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz też: Konkurs! Wygraj wejściówkę VIP na mecz

Co otrzymamy? Przede wszystkim lekkiego launchera, ale także Google Feed, skróty po przytrzymaniu ikon aplikacji, kropki powiadomień oraz automatyczną zmianę motywu.

Pixel Launcher 3.1 nie jest dostępny w Sklepie Play. Możecie go jednak pobrać z oficjalnej strony programisty. Warto również zainteresować się dyskusją na Reddicie, gdzie użytkownicy wymieniają się swoimi doświadczeniami.

źródło: Reddite


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x