Lubicie testować nowe launchery? Albo po prostu zmieniacie nakładkę producenta, bo szukacie lżejszej, swojej ulubionej bądź po prostu bardziej konfigurowalnej? Jeśli tak to warto zainteresować się aplikacją stworzoną przez jednego z użytkowników Reddita.

Pixel Launcher 3 nie wymaga roota

Aplikacja Pixel Launcher 3.1 jest niemalże identycznym launcherem, jaki znajdziemy w najnowszym flagowcu Google, Pixel 2. Funkcjonalność jest oparta na Android 8.1 Oreo. Co warto podkreślić, Pixel Launcher nie wymaga uprawnień roota, dzięki czemu możemy go śmiało instalować na niepoddanym modyfikacjom smartfonie.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zobacz też: Konkurs! Wygraj wejściówkę VIP na mecz

Co otrzymamy? Przede wszystkim lekkiego launchera, ale także Google Feed, skróty po przytrzymaniu ikon aplikacji, kropki powiadomień oraz automatyczną zmianę motywu.

Pixel Launcher 3.1 nie jest dostępny w Sklepie Play. Możecie go jednak pobrać z oficjalnej strony programisty. Warto również zainteresować się dyskusją na Reddicie, gdzie użytkownicy wymieniają się swoimi doświadczeniami.

źródło: Reddite
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.