Lubicie testować nowe launchery? Albo po prostu zmieniacie nakładkę producenta, bo szukacie lżejszej, swojej ulubionej bądź po prostu bardziej konfigurowalnej? Jeśli tak to warto zainteresować się aplikacją stworzoną przez jednego z użytkowników Reddita.

Pixel Launcher 3 nie wymaga roota

Aplikacja Pixel Launcher 3.1 jest niemalże identycznym launcherem, jaki znajdziemy w najnowszym flagowcu Google, Pixel 2. Funkcjonalność jest oparta na Android 8.1 Oreo. Co warto podkreślić, Pixel Launcher nie wymaga uprawnień roota, dzięki czemu możemy go śmiało instalować na niepoddanym modyfikacjom smartfonie.

Zobacz też: Konkurs! Wygraj wejściówkę VIP na mecz

Co otrzymamy? Przede wszystkim lekkiego launchera, ale także Google Feed, skróty po przytrzymaniu ikon aplikacji, kropki powiadomień oraz automatyczną zmianę motywu.

Pixel Launcher 3.1 nie jest dostępny w Sklepie Play. Możecie go jednak pobrać z oficjalnej strony programisty. Warto również zainteresować się dyskusją na Reddicie, gdzie użytkownicy wymieniają się swoimi doświadczeniami.

źródło: Reddite

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.