Wyniki LG 1Q 2020

Mobilny oddział LG wciąż traci miliony – wyniki finansowe firmy za 4 kwartał 2017

Newsy

Ostatnie lata nie były zbyt łaskawe dla mobilnego oddziału LG. Firma od dłuższego czasu nieprzerwanie traci miliony, z czym nie potrafi sobie poradzić. Jednak mimo że wyniki finansowe LG za czwarty kwartał 2017 roku są na sporym minusie, to i tak jest o wiele lepiej, niż było.

W okresie od października do grudnia mobilny oddział firmy dołożył do interesu 192.33 mln dolarów. To astronomiczna suma, aczkolwiek w trzecim kwartale tego samego roku Koreańczycy stracili aż 331.37 mln amerykańskiej waluty, więc mimo strat, możemy mówić tu o sporym sukcesie – poprawa rzędu prawie 150 milionów w ciągu zaledwie trzech miesięcy napawa optymizmem. Winowajcą takiego stanu rzeczy jest udany model V30, który dał spółce nieźle zarobić.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Wysyp klasycznych gier w Google Play za darmo! M.in. Mario i Prince of Persia

Zważając na plany LG dotyczące zaprzestania regularnego wydawania smartfonów, trudno przewidzieć przyszłe losy firmy. W zamian za to LG zamierza dłużej wspierać istniejące urządzenia, a te nowe wypuszczać tylko wtedy, kiedy będzie to absolutnie konieczne. Takie działania mogą zarówno pomóc marce stanąć na nogi, jak i sprowadzić na nią jeszcze większą katastrofę. Najbliższe lata pokażą, czy wspomniana decyzja okazała się słuszna.

Źródło: phandroid


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x