Huawei właśnie potwierdził listę smartfonów, które otrzymają aktualizację do najnowszej wersji Androida oraz systemowej nakładki EMUI. Niektórzy mogą być zaskoczeni, że nie pojawią się na niej niektóre modele.

Lista smartfonów Huawei z aktualizacją do Androida 8 Oreo i EMUI 8.0

Lista została potwierdzona przez samego Bruce Lee, wiceprezesa Huawei. Nie zawiera ona wszystkich modeli producenta. Być może firma na razie nie chce obiecywać niczego za wcześniej. Nie podano również dat wypuszczenia aktualizacji. Miejmy nadzieję, że zaczną one spływać wkrótce.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Promocje w Biedronce – wśród nich power bank!

Niedawno informowaliśmy Was o smartfonach Huawei Honor, które otrzymają Androida Oreo. Część z użytkowników z pewnością zawiodła się brakiem dalszego wsparcia dla Huawei Honor 8, który wciąż jest świetnym i opłacalnym smartfonem.

źródło: Playfuldroid
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.