Lista smartfonów Huawei, które otrzymają Androida Oreo i EMUI 8

Newsy

Huawei właśnie potwierdził listę smartfonów, które otrzymają aktualizację do najnowszej wersji Androida oraz systemowej nakładki EMUI. Niektórzy mogą być zaskoczeni, że nie pojawią się na niej niektóre modele.

Lista smartfonów Huawei z aktualizacją do Androida 8 Oreo i EMUI 8.0

Lista została potwierdzona przez samego Bruce Lee, wiceprezesa Huawei. Nie zawiera ona wszystkich modeli producenta. Być może firma na razie nie chce obiecywać niczego za wcześniej. Nie podano również dat wypuszczenia aktualizacji. Miejmy nadzieję, że zaczną one spływać wkrótce.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz też: Promocje w Biedronce – wśród nich power bank!

Niedawno informowaliśmy Was o smartfonach Huawei Honor, które otrzymają Androida Oreo. Część z użytkowników z pewnością zawiodła się brakiem dalszego wsparcia dla Huawei Honor 8, który wciąż jest świetnym i opłacalnym smartfonem.

źródło: Playfuldroid


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x