Już za kilka miesięcy Google zaprezentuje nowości na rok 2018. Wśród nich znajdzie się oczywiście nowa wersja Androida. W Sieci pojawiła się już konkretna data prezentacji, a także jej miejsce. Nie zabrakło też ciekawej zagadki.

Data premiery to rozwiązanie zagadki

Google co prawda ogłosiło oficjalny termin prezentacji, lecz nie zrobiło tego wprost. Na Twitterze pojawiła się grafika-zagadka. Rozwiązując ten tekst binarny sukcesywnie będziemy odkrywać datę oraz miejsce imprezy. Google I/O 2018 odbędzie się w dniach 8-10 maja w Shoreline Amphitheatre w Moutain View.

Zobacz też: Kara dla Qualcommu na prawie miliard euro… Za co?

Podczas konferencji Google zaprezentuje swoje plany związane z bieżącym rokiem. Rok temu zapowiedziano Android O, którego ostateczna nazwa stanęła na Oreo. W tym roku oczekujemy Androida P… Czyżby Pinapple? Google znane jest z tego, że lubi, kiedy użytkownicy zgadują ostateczną nazwę wydania nowej wersji systemu. Nie spodziewajmy się więc, że poznamy ją wkrótce. Zgadywać możemy jednak cały czas.

źródło: Google

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.