Miui 10

Xiaomi rozpoczyna prace nad MIUI 10

Newsy

W zeszłym tygodniu Xiaomi poinformowało, że aż 40 smartfonów dostanie aktualizację do MIUI 9. Tymczasem właśnie dowiedzieliśmy się, że firma rozpoczyna prace nad MIUI 10.

Nowina została ogłoszona podczas wydarzenia w Pekinie, którego gospodarzem był Hong Fend, współzałożyciel i wiceprezes Xiaomi. Powiedział on, że w MIUI 10 firma skupi się głównie na rozwoju sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Oto jak aplikacje do dzwonienia zbierają Twoje dane osobowe

Chińczycy nie ujawnili niestety żadnych informacji co do zmian, które zajdą w nadchodzącej wersji popularnej nakładki. Nie znamy także dokładnej daty, w której aktualizacja trafi do obiegu, aczkolwiek na pewno doczekamy się jej jeszcze w tym roku. Dajcie znać w komentarzach, czego brakuje Wam w MIUI 9 i co chcielibyście zobaczyć w jego następcy!

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x