Nokia 8: beta Androida Oreo 8.1 już dostępna do pobrania

Newsy

Jedno trzeba Nokii przyznać – aktualizacje wydaje naprawdę szybko. Moje słowa świetnie obrazuje beta Androida Oreo 8.1, która została właśnie udostępniona dla flagowej Nokii 8.

Użytkownicy tytułowego smartfona, którzy dołączyli do programu Nokia Beta Labs, mogą już pobierać nową aktualizację. Zmian jest stosunkowo niewiele – w większości kręcą się one wokół kosmetyki i optymalizacji zużycia baterii. Prócz najnowszego Androida, plik zawiera także paczkę zabezpieczeń datowaną na styczeń. Jakby tego było mało, poprawiona została sprawa, która dręczyła wiele osób – ser w emotikonie hamburgera w końcu znalazł się na górze!

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Sony prawdopodobnie pożegna się z jackiem 3.5 mm

Łatka waży 1.55 GB i można ją pobrać tylko przez Wi-Fi. Przed dokonaniem aktualizacji zaleca się wykonanie kopii zapasowej. Jeśli z jakiegoś powodu zechcesz wrócić do poprzedniej wersji, to jest to niemal obowiązkowe, ponieważ powrót do Androida 8.0 poskutkuje wymazaniem wszystkich Twoich danych.

Tomek, dzięki za informację!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x